Train Simulator 201x

Jacek

Průvodčí
#41
kiski, co třeba zvuky. Na to opravdu nejsou lidi a asi ani možnosti. U T 211 jsem něco zkoušel stvořit, ale nechovalo se to podle mých představ.
 

dem

Strojvedoucí
#43
Však tam daj zvuky s peršingu a je to. :) To by bola paseka......Ja inak nerozumiem tomuto nevydávaniu modelov, lebo tomu niečo chýba. To by som ja nemohol dať von ani jeden model....Tým stále niečo chýba.....Teraz robím IVK salon len podľa videí s YT, lebo fotky mám len na jednu stranu. A na videu toho veľa vidieť nie je, tak improvizujem. A nemyslím si že by to niekoho trápilo.....
 

Roman

Pokladník
#44
Ja inak nerozumiem tomuto nevydávaniu modelov, lebo tomu niečo chýba
Milane, mrkni na RW fórum (klidně jako neregistrovaný) a hned uvidíš. Jakmile s Honzou něco dáme ven, okamžitě je to sepsuto a zkritizováno. Tamější komunita je velmi náročná. Sic je pravada, že 90 % kritiky je od uživatelů, kteří nemají ani šajn, co tvorba obnáší a kolik zabere času. A že je to zdarma, to je bráno jako samozřejmost, stejně to zdrbneme :). Tak se nediv ;)
 

dem

Strojvedoucí
#45
Trošku sa aj tak divím......Mne zobrali model , nie len prerobili nastavenia a to aj napriek tomu, že som to pri komunikácii s nimi nedovolil.....Vidím ich v trainze , dokonca čosi už aj v RW a teraz čo mám s tým robiť? Jediné čo môžem je tešiť sa s toho, že to použijem aj ja a že je to kvalitne spracované. Ja som už rezignoval robiť policajta na internete. Vymodelujem, vydám a potom ďalej neriešim.....

Skúste to aj vy. RW by bolo bohatšie o krásne modeli......


p.s: ja som napríklad zostal zarazený pri stiahnutí TT trate s netu......Nemám ju momentálne inštalovanú, nemám zálohu a prišiel som o kvalitnú trať. Prečo to neviem. ALe je to škoda.....Keby to bol paskvil, tak to pochopím. ALe takú kvalitu zahodiť....Romane nerozumiem ničomu.
 

redroker

Začátečník
#47
Hru hraji krátce,tak nevím kde dělám chybu,nebo jestli se jedná o bug. Někdy se mi totiž stane,že při zastavení ve stanici (vždy přesně v šipce) nejdou otevřít dveře (tlačítko postavičky prosvětlené),když to nejde ani např. po 2 minutách,tak se rozjedu,po chvíli hláška o nesplnění úkolu.
 

redroker

Začátečník
#49
Další zákys který nechápu. V misích s DB BR 155 Critical run to Koln ad. se několikrát mašina zastaví (je třeba reset ovl. volantem,vycvaknout páčku nelevo pro kvitaci alarmu), pomiňme to,že musím v určitých intervalech potvrdit bezp. tlačítko (!). Co dělám špatně?
 

dem

Strojvedoucí
#50
No možno nerešpektuješ návesť na návestidle........A možno robíš zle niečo úplne iné. Ak chceš vedieť čo robíš zle, naštuduj si danú loko a nemecký návestný systém a potom garantovane prejdeš normálne.
 

redroker

Začátečník
#52
V příspěvku výše píši, že "pomiňme to,že musím v určitých intervalech potvrdit bezp. tlačítko", myslím tím,že odmačkávám.Takže spíše ty návěstidla.
 

redroker

Začátečník
#54
Ano je to také možné, výstraha PZB se mi několikrát v pravém horním rohu zobrazuje.Můžete mi poradit,kde se to tlačítko nachází,předpokládám,že nejde o to červené s rukou, což je asi nouze.Všemu se teprve učím,takže se omlouvám za takovéto dotazy.Ale dělám pokroky,už jsem se z http://www.sh1.org/eisenbahn/shhp.htm naučil návěstidla:D. Ještě mi dovolte jeden dotaz (ale kdoví,bude jich určitě ještě víc). V misích, kde mám na seřadišti pospojovat několik nákl. souprav mi není zřejmé, ok které jde. Na youtube jsem našel video,kde si hráč vyvolal nějakou klávesou označení vagonů.Můžete poradit? Díky.
 
#55
Na každé mašině je jinde, zpravidla bývá na levou ruku. Jsou tři vedle sebe - Befehl (vlevo), Frei a Wachsam (vpravo), Wachsam má na sobě kuličku (aby šlo nahmátnout).
Mačká se do 4 sec po minutí návěsti Vr0, Vr2, Ne2, Bü0.
 
Nahoře