Aktivity pro Train Simulator

Vlákno ve fóru 'Aktivity + tvorba aktivit v Train Simulatoru (RW)' založil Stary, 26 lis 2015.

1. Stary

Stary Administrátor Správce

Člen od:
    4 srp 2008
  2. Michal

Michal Začátečník

Člen od:
    10 črc 2016
    Kdo si myslí, že umí ovládat Eso, může zkusit tento scénář. Jedná se o fiktivní spěšný vlak na trati 220 v úseku Tábor - Benešov. Je to takové demo na poruchy. [​IMG] Prozradím jen, že dojet se to dá. [​IMG]
    Klidně se podělte o svoje dojmy ze scénáře. Jen prosím nepište řešení, ať se potrápí i ostatní. Jsem zvědavý, kdo, kam, kdy a jak dojede. [​IMG]

3. dem

dem Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    5 srp 2008
    Rád by som, ale najskôr musím celé eso vymazať a znovu inštalovať......Potreboval by som poradiť čo mám kde zmazať.....

4. Michal

Michal Začátečník

Člen od:
    10 črc 2016
    Instaloval jsi to z rwp přes Package Manager? Pak se to dá stejnou cestou odinstalovat. Přesný postup ti neřeknu, protože já ho nepoužívám. Můžeme to pořešit někdy večer přes Skype.

5. dem

Člen od:
    5 srp 2008
    OK- Takto som to odstránil už prví raz a robí to neplechu za jazdy.....

6. bob57_cz

bob57_cz Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    6 srp 2005
    Doskákal jsem do Benešova v 18:05 ( Asi dost pozdě? ) se skřípáním zubů.
    Ty Chotoviny nebyly zrovna košér! Bez vyrozumění shodit postavený klacek před čumákem je prasárna i u stojícího vlaku.
    Požadavky na přesnost zastavení u peronů byly taky trošku přehnané, když mám celý vlak u nástupiště a nejdou otevřít dveře, protože je bod zastavení ještě o kousek dál.
    Ale jinak parádní "adrenalin". :)
    Oživil jsem si staré zlaté časy, kdy bylo potřeba přemýšlet, co se dá udělat, když ...
    Podruhé už to nemá cenu jet, když vím, co mne čeká. Pouze se dá zlepšit čas.
    Bude další podobná nachytávka?

7. Michal

Michal Začátečník

Člen od:
    10 črc 2016
    Ani za jednu z těch věcí nemůžu. :( To jde na vrub stavitele trati. V Chotovinách mám cestu nastavenou přímo. Dokonce mám mezi výhybkami průjezdný bod, protože simulátor vytrvale stavěl cestu vlevo a hned zas vpravo. A jak vidíš, dělá to stále. Cesta se přehodí až po odbavení cestujících, když se začneš rozjíždět. Nevím, co tam má dodrbané. Stejně tak nemám nikde definované místo zastavení. Také jsem si všiml, že je někdy potřeba zastavit až na konci peronu, i když už je souprava u peronu dávno celá.
    Čas jízdy 1:05 na první pokus patří k těm lepším. ;)
    Další podobný scénář zatím neplánuju. Spíš bych zveřejnil v manuálu potřebné informace k poruchám, aby se mohli realizovat i jiní. :)

8. dem

Člen od:
    5 srp 2008
    Zatiaľ to nerob....Chcem to zajazdiť bez možnosti nakuknúť niekam....

9. Michal

Michal Začátečník

Člen od:
    10 črc 2016
    Neboj, tak rychle to zas nebude. :D Chci nechat hráčům prostor, aby se vyřádili. A pak na to sepsání musím chytnout tu správnou inspiraci...

10. dem

Člen od:
    5 srp 2008
    Ešte by sme mohli na skype prebrať to eso uninstal. Môžeš?

11. dem

Člen od:
    5 srp 2008
    1:17.33 Aj to len preto lebo som na konci špekuloval čo s tým urobiť.....až kým som pochopil že nič.....Karty akosi meniť neviem v tomto :)

12. bob57_cz

bob57_cz Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    6 srp 2005
    Ono se to ještě dneska u vás smí? U nás se to po rozdělení ČR/SR zpřísnilo. Obzvláště s nástupem nekvalifikovaných rychlokvašek. :)

13. dem

Člen od:
    5 srp 2008
    Oficiálne nie. Ale keby si to spravil a nevylámal piny na karte a došiel by si tak by nenamietal nikto. Pravda bolo by ešte aj iné riešenie pri výmene konektorov v strojovni, menej citlivé na poškodenie drahých plošných kariet.....

Sdílet tuto stránku