12. setkání příznivců MSTS, Praha

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Upravil jsem registrační tabulku. Smazal Častolovice a i Prahu, tu jsem hodil do umístění, kde bude sraz, kdyby to někdo hledal. Zkontrolujte si své přihlášení. Hlavně ti co zaškrtli jen Častolovice, jako Juraj Prodaj a FF999.

Ty Častolovice u Juraje Prodaje mi byly divné, a tak jsem se jej na to zeptal mailem. A zjistil jsem, že se vůbec neregistroval. Takže si z nás opět někdo snaží "vystřelit".

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Vytvořil jsem nové vlákno, prosím o znovu registraci, pouze jak je tam příklad, tedy tak to mám já. Pokud něco z toho nebudu chtít nepíšu. Veškeré ostatní komenty v uvedeném vlákně bude Miran či Tax mazat. Před smazáním jsem měl regnutých 27 lidí, tedy v uvedeném vlákně by mělo být také 27 lidí.

VencaM

Začátečník
Brána nejspíš otevřena bude, bo v baráku budou po celý víkend závody na autodráze. Kdyby nebyla, tak se stačí domluvit na vrátnici.
Zařiďte si hospodu. Ještě jsem tam nebyl a ani jsem moc nekoukal na počty přihlášených. Stačí jim napsat email. A Topoly jsou už nekuřácké.
V.

zbynda

Provozní technik
Cimz me u Topolu hrozne nas... pac kdyz jsem priletel v zari po 4 mesicich z USA a chtel jsem si dat jejich super Plzen tak uz byla nekuracka. Ale to jenom tak, trocha toho vecerniho top offu

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Brána nejspíš otevřena bude, bo v baráku budou po celý víkend závody na autodráze. Kdyby nebyla, tak se stačí domluvit na vrátnici.
Zařiďte si hospodu. Ještě jsem tam nebyl a ani jsem moc nekoukal na počty přihlášených. Stačí jim napsat email. A Topoly jsou už nekuřácké.
V.
E-mail odeslán. Já mam dojem, že nás kuřáku moc není, tak to ani večer nevadí, tedy z nocležníku snad žádnej.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Aktuální info, Miky945 nepřijede, myslel, že te o týden déle a Deterio pouze na sobotu. Prej ho nějaká baba nutí být v 19:00 doma.
Dále je tu možnost malé exkurze na ovládání Prahy hl. n. přes Esu11, o tom více napíše KimiR.

KimiR

Provozní technik
Zdravím,ano jak psal Alcapone,je možnost prohlídky jak se řídí Praha hl.n.,max 10 lidí,včetně mě,tedy 9 zájemců.Odchod z DDm v 10 hod,a bylo by to tak 2 hodky.Takže pokud máte zájem tak SZ.tam podám více info.Aď vím ským počítat.Lukáš

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
Zdravím,ano jak psal Alcapone,je možnost prohlídky jak se řídí Praha hl.n.,max 10 lidí,včetně mě,tedy 9 zájemců.Odchod z DDm v 10 hod,a bylo by to tak 2 hodky.Takže pokud máte zájem tak SZ.tam podám více info.Aď vím ským počítat.Lukáš
Děcka, na který den to je? Já se budu snažit dorazit krtkem do 11 hod. Jedu z Ovy SC v 7 hod. Běda vám, že tam nikoho nenajdu! Nechci tam bloudit jak Křovák ve velkoměstě. :D

Nahoře