12. setkání příznivců MSTS, Praha

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Upravil jsem registrační tabulku. Smazal Častolovice a i Prahu, tu jsem hodil do umístění, kde bude sraz, kdyby to někdo hledal. Zkontrolujte si své přihlášení. Hlavně ti co zaškrtli jen Častolovice, jako Juraj Prodaj a FF999.
 

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Ty Častolovice u Juraje Prodaje mi byly divné, a tak jsem se jej na to zeptal mailem. A zjistil jsem, že se vůbec neregistroval. Takže si z nás opět někdo snaží "vystřelit".
 

Tax

Moderátor
Správce
Nabudúce bude lepšie urobiť registráciu tu vo forme ankety. Zatiaľ to vždy fungovalo.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
A ten někdo, mě to dnes celé zrušil. Je mě jasné kdo, ten blbec FF999. Kašlu na to, ať si to dělá kdo chce.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Vytvořil jsem nové vlákno, prosím o znovu registraci, pouze jak je tam příklad, tedy tak to mám já. Pokud něco z toho nebudu chtít nepíšu. Veškeré ostatní komenty v uvedeném vlákně bude Miran či Tax mazat. Před smazáním jsem měl regnutých 27 lidí, tedy v uvedeném vlákně by mělo být také 27 lidí.
 

VencaM

Začátečník
Brána nejspíš otevřena bude, bo v baráku budou po celý víkend závody na autodráze. Kdyby nebyla, tak se stačí domluvit na vrátnici.
Zařiďte si hospodu. Ještě jsem tam nebyl a ani jsem moc nekoukal na počty přihlášených. Stačí jim napsat email. A Topoly jsou už nekuřácké.
V.
 

zbynda

Provozní technik
Cimz me u Topolu hrozne nas... pac kdyz jsem priletel v zari po 4 mesicich z USA a chtel jsem si dat jejich super Plzen tak uz byla nekuracka. Ale to jenom tak, trocha toho vecerniho top offu
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Brána nejspíš otevřena bude, bo v baráku budou po celý víkend závody na autodráze. Kdyby nebyla, tak se stačí domluvit na vrátnici.
Zařiďte si hospodu. Ještě jsem tam nebyl a ani jsem moc nekoukal na počty přihlášených. Stačí jim napsat email. A Topoly jsou už nekuřácké.
V.
E-mail odeslán. Já mam dojem, že nás kuřáku moc není, tak to ani večer nevadí, tedy z nocležníku snad žádnej.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Tak si odskočí ven. Stejnak hlásej +11C.
Jinak dle počtů registraci to vypadá na vstup za 200,--.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Aktuální info, Miky945 nepřijede, myslel, že te o týden déle a Deterio pouze na sobotu. Prej ho nějaká baba nutí být v 19:00 doma.
Dále je tu možnost malé exkurze na ovládání Prahy hl. n. přes Esu11, o tom více napíše KimiR.
 

KimiR

Provozní technik
Zdravím,ano jak psal Alcapone,je možnost prohlídky jak se řídí Praha hl.n.,max 10 lidí,včetně mě,tedy 9 zájemců.Odchod z DDm v 10 hod,a bylo by to tak 2 hodky.Takže pokud máte zájem tak SZ.tam podám více info.Aď vím ským počítat.Lukáš
 

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
Zdravím,ano jak psal Alcapone,je možnost prohlídky jak se řídí Praha hl.n.,max 10 lidí,včetně mě,tedy 9 zájemců.Odchod z DDm v 10 hod,a bylo by to tak 2 hodky.Takže pokud máte zájem tak SZ.tam podám více info.Aď vím ským počítat.Lukáš

Děcka, na který den to je? Já se budu snažit dorazit krtkem do 11 hod. Jedu z Ovy SC v 7 hod. Běda vám, že tam nikoho nenajdu! Nechci tam bloudit jak Křovák ve velkoměstě. :D
 
Nahoře