Tvorba Daniel Marek

Plexi

Provozní technik
Díky moc, nevypadá špatně. Jen jsem se zarazil u jména "Zdechlá ryba", není to tak náhodou ten človíček, co tady prskal, že svoje fotky už nikdy nikomu nenabídne a ještě se tady chlubil, že je všechny vymazal?

Díky moc, nevypadá špatně. Jen jsem se zarazil u jména "Zdechlá ryba", není to tak náhodou ten človíček, co tady prskal, že svoje fotky už nikdy nikomu nenabídne a ještě se tady chlubil, že je všechny vymazal?
A ještě podával trestní oznámení!!! :D Jinak díky za pěkný skin.. ;)

Ahoj,díky za nádherné brejle.Akorát 754.025 mi "nepochroupne" MSTS - hází chybu "vozdlo nelze přidat do světa".Rozumím tedy tomu správně,že je pouze pro Open Rails?

bob57_cz

Učitel češtiny
Ahoj,díky za nádherné brejle.Akorát 754.025 mi "nepochroupne" MSTS - hází chybu "vozdlo nelze přidat do světa".Rozumím tedy tomu správně,že je pouze pro Open Rails?
Chybný je soubor cd_754025_PKPIC.sd. Oprav si jej podle 750162 - odstraň přebytečné řádky a mělo by to fungovat.

Výše uvedená úprava je nouzová pro MSTS (v MSTS po úpravě chybí nárazníky = freightanim), v OR problém není (lokomotiva tudíž není pro MSTS).

bob57_cz

Učitel češtiny
Řádek s Freightanim dát do závorek jako comment ( ).
Jeden freightanim je spolknutelný i pro původní msts a je tam jen jeden.
Ovšem stejnou hlášku s pádem vyvolá i chybějící soubor kabiny.cvf, pokud není na správném umístění CabView ( "../../common.cab/cab754/754.cvf" ).
Náprava je jednoduchá v přemístění souboru do adresáře CabView v modelu a zrušit směrování v *eng: CabView ( "754.cvf" )
S takovou modifikací to nepadne a naskočí alespoň s prázdnou kabinou, pokud nesouhlasí textury.

S tím FA bude problém, protože jsem si ho dělal sám, jak už je známo, mnou upravené modely nefungují pod MSTS, nejspíše to bude tím, že to dělám v 3ds maxu 2015, tímto se omlouvám. Jediné řešení je tam hodit FA například z 754 007 od kolegy Viaxerna

Nahoře