Aktivity Plexi

Vlákno ve fóru 'Aktivity + tvorba aktivit v MSTS' založil Plexi, 10 dub 2016.

1. alcapone

alcapone Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    29 dub 2004
    Lokalita:
    Hlinné
  2. Plexi

Plexi Posunovač

Člen od:
    29 čer 2015
    Tím to nebude. Ten mám, zkoušel jsem i přeinstalovat, ale bez výsledku...

3. Dan J.

Dan J. Strojvedoucí

Člen od:
    25 črc 2006
    Lokalita:
    Ostrava, Hradec Králové
    Otevři CB a udělej si test consitů, někdy mi psalo něco podobného a nebo může být chyba ve wag co ti vypisuje. Nic jiného mne nenapadá.

4. Plexi

Plexi Posunovač

Člen od:
    29 čer 2015
    Teď už je to stejně jedno, protože jsem ten Bin zkoušel přeinstalovat ještě jednou, jenže jsem jej omylem smazal a nový už mi instalovat nejde... ...zkusím to ještě přehodit z PC na notebook, tam mi Bin naštěstí zůstal a vozidla mi tam neblbnou.

5. Dodo

Dodo Posunovač

Člen od:
    25 říj 2014
    Lokalita:
    Žilina
    Tak ho skus rucne odstranit zo zlozky ../train simulator . Tiez som sa kedysi s tymto trapil az kym som neprisiel na to ze ten Bin je v jednej zlozke teraz neviem v akej ked budem doma ti dam vediet.

6. Plexi

Plexi Posunovač

Člen od:
    29 čer 2015
    Abych byl přesný - nejdřív jsem neodinstalovat stávající Bin (1.7) a na něj nainstaloval nový Bin (1.8). Nic se nestalo, tak jsem to zkusil znova tím, že jsem využil Uninstal 1.7, ale zapomněl jsem zaškrtnout "Nainstalovat 1.4". A pokud vím, bez 1.4 nemůžu nainstalovat 1.8. Složku MSTSBIN_BACKUP jsem vymazal, ale mám ji zálohovanou.

7. Miran

Miran Moderátor Správce

Člen od:
    5 říj 2004
    MSTS 1.4 to je ten update od MS co bez něj nejde BIN nainstalovat. Klidně jej nainstaluj do toho co máš zmršené, tím se ti vše srovná a mělo by to být připraveno na novou instalaci jakéhokoliv BINu. Složku MSTSBIN_BACKUP smaž, vytvoří se nová. Update najdeš tady: http://mstsbin.uktrainsim.com/data/trainupdate.exe

8. Plexi

Plexi Posunovač

Člen od:
    29 čer 2015
    Díky moc chlapi, už to fachá tak, jak by mělo :) Ale než vůbec bude něco na 321, tak dodělám tohle:
    Os3146-GVD1989.jpg

BR601, Francek, Tax a 1 další člen toto olajkovali.
  9. Plexi

Plexi Posunovač

Člen od:
    29 čer 2015
    Nevěděl by prosím někdo, jak nastavit, abych v aktivitě začínal se "studenou" mašinou? Když už je ta barča laděná na zvuky do OR, které umí i startovat, říkal, jsem si, že by to mohlo být fajn zpestření.

10. Šnek

Šnek Vlakvedoucí

Člen od:
    31 srp 2005
    Lokalita:
    Zbůch
    Tak to nevím.

11. Plexi

Plexi Posunovač

Člen od:
    29 čer 2015
    Původně jsem zde chtěl umístit pár screenů z dnešního testování aktivity, ale vzhledem k tomu, jaký velký den dnes oslavujeme, jsem si uvědomil, že by to asi bylo nevhodné vzhledem k tomu, že aktivita je tvořena v období lidově-demokratického státu... ...tak alespoň nějaké další aktivity ve fázi W.I.P.:

Os3134_jpg.jpg

Sp1703_1.jpg

Sp1703_3.jpg

Sp1703_2.jpg

Sdílet tuto stránku