Setkání na Olešné 2016

Slezina,játra a slinivka a mašinky na Olešné

• Hlasovalo členů
    14
  • Poll closed .
Vážení přátelé, kamarádi a kolegové.
Tak jako každý rok i letos se plánuje akce na chaloupce na Olešné u Blanska a proto kdo má zájem a chuť pojíst, popít a hlavně se pobavit a to nejen o MSTS, ale i o jiných záležitostech je zván a vítán.
Termín je stanoven na 3. - 5. června 2016. Co se týče spaní existuje doporučení: spacák a karimatku s sebou. Při krásném počasí je možnost spát i pod hvězdami (nejen pro romantiky). Ale kdo to tam zná, tak ví že je to na pohodu.
Proto, kdo má zájem nechť mi pošle SZ včetně zda chce přespat a co bude pít ať máme přehled. Zápisné cca. 200 - 300 podle počtu lidí, víte že na to nevyděláváme ba naopak :D.
Uzávěrka přihlášek do 1. června, ale pokud se někdo rozmyslí později není problém.
Budeme se na Vás těšit. Hlavně dobrou náladu a Pepína s sebou :D

poison

Pomocník strojvedoucího
Dík za pozvání, jsem dlužníkem návštěvy už po dva roky, bohužel mám hasičský víkend. ;)

Michale, přijeď i se svojí přítelkyní, máš spaní v soukromí v malém pokoji!!
A zároveň zvu i Boba57,velice rád bych Tě poznal.
Mirek

Tax

Moderátor
Správce
Jakožto posledný príchodzí vyhlasujem stretnutie na Olešnej za zahájené. 3 rumy mám v sebe, zahrievacie kolo s MSTS tiež, pokračovanie zajtra. ;)

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Hoši, jednou tam nejsem a dějou se zvěrstva. Škoda no, stěhovaní mělo přednost. Dneska mam už klid, však je neděle.

dvacka

Signalista
No jestli Deterio vytáhl svoje nápady se střidavou a stejnosměrnou kolejí nebo funkční stahovačkou plus ještě k tomu jeho hlasitý projev, tak se vůbec nedivím, že takto dopadl :D :D

Nahoře