Pendolino OR - prosím kdo může opravte

Miran

Moderátor
Správce
Zajisté,
od té doby jsem měl několik desítek orgasmů,;);) a skutečně se ním mazlím. (Tedy s modelem toho pseudopendolína).
Ale z hrušky dolů pánové. Ono stačí si stáhnout originál jednotku, a maličko se s ní skutečně "pomazlit" a zrušit některé animace smetáků. Samozřejmě je nutno vědět které, a kam potom taky poslat příslušné pivoty objektů kterých se to týká. Bohužel ctím autorská práva k původnímu modelu a proto nemůžu zveřejnit novou verzi.
Ten co to "opravoval" to ve skutečnosti dokonale dokurvil a tady je výsledek.
Je tady možná ještě jedna možnost:
Stáhnout si originál a vyměnit textury. Mám takový dojem, že by to mělo fungovat. Je sice pravda že by pendolino mělo najednou více smetáků, ale zase by to mělo výhodu v tom, že více smetáků smete více energie z troleje a určitě pojede rychleji.....;););););););)

comboio

Začátečník
Dobrý večer,

Stačilo změnit čisla v souborech .s ( vozy 081.001, 082.001 a 84.001 ) a už jezdí fajn v ORTS.
01.jpg

Myslíte že mohl bych poslát/dát na internet ty upravený soubory .s, když jenom změnil jsem čisla? Nic vic nedělal. Díky...

alcapone

Pomocník strojvedoucího
A proč máš pantografové vozy uprostřed. Jinak to zatím funguje. Otázka další, stále je tu licence a pokud to do dnes Miran nedal ven, zda tě zachvilku nebude někdo uhánět.

comboio

Začátečník
Máš pravdu, ale snad nikdo se nebude zlobit. Když ho nechcete kvůli problémy taky můžu ho smazat. Jinak oprava je jednoduchá.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Kdyžtak stačilo to dát přímo mě a já bych to zaimplementoval do balíku pro OR a bez řečí. Stajnak to teď budu s Jackem upravovat.

comboio

Začátečník
Jenom se ptám: Ten Pendolino už je starý skin. Kdy bylo to udělaný, někdo odstranil smetáky abych byly ty vozy 081.001, apod. Pendolino už je dlouho venku. Že by fakt byly by problémy kdyby člověk jenom "smazal" několik čísla v těch souborech? Já se omlouvám jestli dělám něco špatně, ale to nechápu. Kdyby ten, kdo udělal ten skin, už to upravil 6 let zpět (nebo nevím jak starý je ten skin, tak teď určitě problémy by nebyly.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Protože v MSTS to neházelo blesk, tak na to nikdo nepřišel, až co vyšel OR. Novej model vznikal pro Trainz, měl se pak upravit pro MSTS, ale někde to skončilo. Osobně bych jej udělal znova, třeba za tu náhradu co používám já v OR, tam jsou smetáky dobře, jen se jeden musí zfunkčnit a druhej vyměnit za náš.

KimiR

Provozní technik
zdravím,tak do tohodle se v montuju i já.Ten skin původní měl totálně špatně číslování jednotlivých vozů.Jediné byli dobře čísla obouch čel.Takže jsem to upravoval takto 683 001-5 na 081 001-0, 083 002-4 na 683 002-0, 083 003-0 na 084 003-3, 083 001-5 na 684 001-1 a 684001-8 na 082 001-9.Spolu s Tadeusem jsme upravily spřáhla,světla,brzdy.A řazení soupravy bylo dobře.Ani bych se nedivil kdyby někdo používal ještě úplně ten starej skin.Kde to bylo blbě přečíslované.Josko ty máš na svém webu pindu odemě už stěma upravenýma texturama.Tak proč se neveme toto pendolino a neupraví pro OR?.Původní pendolino mělo právě smetáky uprostřed soupravy,tak jak tu je ten screen toho pendolina.Po úpravě už byli Sběrače jinde.Ale musíme se spolehnout stím že jiné pendolino není.Kde má sběrače na obouch koncích a prvním vozu za čelem směrem k čelu.

Nahoře