Bratislava 2016

Registrácia na stretnutie Bratislava 2016

• Hlasovalo členů
    13
  • Poll closed .

Tax

Moderátor
Správce
Na februárovej slezine v Prahe padol návrh že tentokrát by mohlo byť jesenné stretnutie na Morave, aj keď nie v Bohumíne. Deterio hovoril čosi o juhomoravskom stretnutí v nejakej dobrej pivnici. Pretože po stretnutí v Olešnej je jasné že toto ostalo len v rovine teórie, môžem v prípade dostatočného záujmu usporiadať stretnutie v Bratislave. Samozrejme len v prípade že sa nájde dostatok záujemcov z oboch brehov rieky Moravy.
Termín je napevno 15.10.2016, kedy je v MDC UKONČENIE SEZÓNY V ŽELEZNIČNOM MÚZEU BRATISLAVA VÝCHOD. Dejsko konania je tradične pizzeria Katka, nocľah u vojakov. Sála je zabezpečená. V septembri otvorím anketu na potvrdenie účasti. Dovtedy môžete voľne teoretizovať tu v tomto vlákne.

JiříkTK

Vlakvedoucí
Tak jsem se po několika měsících mrknul na Fórum a taková dobrá zpráva. Pokud pojede z Brna či přes Brno nějaké gumokolo, s nadšením přijedu. Snad nepropásnu tu anketu.

Hustopeče se určitě přidají.
A pojedeme zase přes Babu ? Jak nás posledně navedla navigace. :)
Jinak Taxi, to nebylo na Tebe, ale jeden jistý modelář mi něco před rokem rozpracoval a nedokončil. Ale ani to by nevadilo, každý modeluje dobrovolně. Ale kdyby z nedokončeného modelu alespoň odřízl to co tam nepatří. To by přece neměl být až takový problém. Ale ani na to asi nebyl čas. A je to škoda.

Tax

Moderátor
Správce
Tak jeseň sa blíži, s tým aj termín záveru sezóny v MDC a termín možného stretnutia priaznivcov MSTS v Bratislave.
Ešte raz podotýkam, že toto stretnutie sa môže konať 15.10. v pizzerii Katka na Rendezi neďaleko od MDC. Nocľah možno zaistiť v neďalekej ubytovni MO SR. Pridal som anketu, kde môžete hlasovať v prípade že máte vážny záujem zúčastniť sa. Hlasuje len tí, ktorí skutočne prídete. Teoretické úvahy si nechajte niekde do krčmy alebo na jarmok. Nikoho nezaujíma že by ste prišli keby ... blablabla blablabla. Kto chce prísť, môže, kto nechce tak tomu nepomôže nič, ani Panenka Mária Sedembolestná.
Takže pre všetkých ľudí dobrej vôle dovidenia na Rendezi 15.10, pre ostatných ....

Požiadavky na nocľah mi môžete poslať cez SZ.
Podrobné informácie zverejním včas. Termín je nemenný.

Tax

Moderátor
Správce
V SZ som dostal dotaz ohľadom ceny ubytovania. Jednoposteľová izba je za 13,60 €, dvojlôžková za 12,50 €
Dnes som rezervoval miesta na nocľah, je ich dostatok. Poison príde už 14.10. večer a ako zvyčajne je pre neho zaistená jednolôžková izba.
Ostatné zas operatívne.
@BR601: zvyčajne sa stretneme v MDC, chvíľu tam pobudeme a popoludní sa ide do pizzerie Katka. Niektorý rok sme mali aj jazdu vlakom na čele s mazutkou 555.3008. Niečo vymyslíme aj tento rok ...

KimiR

Provozní technik
Já zatím nevím jak mám směny,na říjen zatím směny vůbec nemám,takže jak budu vědět směny.Rozhodnu se jak bude pracovně vytížené,či bude volno.Ale zatím opravdu nevím.

Tax

Moderátor
Správce
Miestnosť je potvrdená - rezervoval som ju ešte na jar po stretnutí v Olešnej. Tak mi napadlo či priniesť projektor. Možno by stálo za hriech pozrieť si
Trať Bratislava Nivy a jej vlečky až Jozef má nejaký vhodný notebook.
Inak všetko je po starom, len Poison bude mať traumu že slečna Mariana je prevedená na inú prevádzku ;)

Nahoře