Bratislava 2016

Registrácia na stretnutie Bratislava 2016


  • Hlasovalo členů
    13
  • Ukončená anketa .

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Kontrolní otázka. Za kolik je u Vás Plzeň ? Abych věděl, jestli mi budou stačit Eura. :D U nás v jedné hospodě 36 v hotelu 39 Kč.
 

Tax

Moderátor
Správce
Nepýtal som sa. Ale keby si mal umrieť smädom, tak nejaký ten pohár Ti môžem kúpiť. V Prahe U Topolů Plzeň 12° stála 45,- Kč a Kozel 11° bol za 33,-
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Budvar 10 je v nabídce za 1,20€ tak Zbyňku počítej za P12 min. 1,60€, to pro tebe ovšem není žádná závratná částka. ;)
 

Tax

Moderátor
Správce
Operatívne info: Ubytovanie na piatok zabezpečené - Mrak a Miki945 jednoposteľové izby, poison a dvacka dvojposteľová cimra. Na sobotu sú rezervované ďalšie miesta. Ak je niekto taký čo nemá a potrebuje telefón na mňa tak cez SZ, ale myslím že všetci už máte.
Projektor je zabezpečený, ostáva už len aby Jozefovi fungoval PC ;) Hurá na Nivy a do prístavu ;)
 

Tax

Moderátor
Správce
Mrak už je ubytovaný, poison, dvacka a Miki945 sú niekde medzi Břeclavou a Bratislavou, tak "slezina" môže začať. Projektor je nachystaný, už len nejakú tú "rozvícerovačku". Ráno vyvenčím a prebalím psa, pocvičím s ním a ťahám von ...

Poľný lazaret - podoba čiste náhodná. Vľavo Lady Black, vpravo Queeny Black Witch:

blackies.jpg
 

VáclavS

Průvodčí
Pražská část právě sedí v ex OBB Bmz na vlaku Csardas v plné dvojclenne sestavě VaclavS a Deterio.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Deterio bude také na značce ? Doufám, že mi veze opravy :D
Já zatím čekám na EC Alcapone, které u nás zastavuje kolem 10. hodiny.
 

VáclavS

Průvodčí
Původní plán jet parou šel vzhledem k zpoždění několika vlaků k šipku. Takže jeden rovnou do Rači a na Rendez.
 

Tax

Moderátor
Správce
My už v hojnom počte zasadáme v Katke napriek tomu že vonku je pekné počasie. Takže akcia MSTS Bratislava 2016 je zahájená
 
Nahoře