Trať Bratislava Nivy a jej vlečky

Tax

Moderátor
Správce
Zajímavá výstavka. Adolf ve společnosti Avatara. Asi to k té plentě stavěli abecedně, jak měli uvedená jména na štítcích ...
Nie, vľavo vedľa Adolfa Aloisoviča sedel súdruh Iosif Vissarionovič ale bol v blbej polohe a nedalo sa s ním fotiť. Moja maličkosť zakrýva Charlie Chaplina, aj on bol drobný, teda celého ho prekrývam. Keď sa pozorne pozrieš, nad ľavým plecom je jeho tvrdiak a dole vidíš kúsok pásikavých gatí a paličku.
Koho zaujímajú voskové figuríny môže si pozrieť album Odessa - august 2017 na mojej FB stránke

Možná je to jen můj dojem, ale nesedí v "hajzlbaru" kromě jiných i Stano Dančiak?
Pardon za odbočení od tématu, ale tohoto slovenského herce jsem měl rád.
Ťažko povedať, určitá podoba tam je.

danciak_1.jpg danciak_2.jpg

Inak so Stanom Dančiakom mal som tú česť stretnúť sa osobne, na Cofaxe sedel vedľa nášho stánku a propagoval VideoCD Bud Bindy ktoré sme (okrem iných) predávali. Kua to je dávno, asi tak 1996-7.

Ale zdá sa že už sme mimo témy. Jozef nám urobí kopdoricínus ;):D

@ Tax: Pomník na fotke z hajzlbaru je venovaný bulharským partizánom. Mačka na obrázku by naozaj mohla súvisieť s prístavom. Napríklad v pamätnom filme "Pruhovaná plavba" je takých mačiek celý kŕdeľ. A nad nimi pevnou rukou panoval "tovarišč ukrotiteľ", kým mu ich špásovná opica nevypustila z klietok. V bratislavskom prístave si matne pamätám akurát to, že v sklade č. 7 raz našli akéhosi hada, ktorý sa zviezol v tropickom ovocí ako čierny pasažier.

Nahoře