TFP Trainz tvorba

TFP Team

Začátečník
Ahoj všichni,
jsme malá skupina lidí, která tvoří převážně do Trainz Simulatoru. Zde je pár našich počinů, některé dokončené, některé stále rozdělané.

1) CZ-ČD 162 036-8
01.jpg

2) CZ-RJ 162 114-3
02.jpg

3) CZ-ČD 754 031-3
03.jpg

4) CZ-ČD 162 053-3
04.jpg

5) CZ-ARR 845/945 001
05.jpg

6) CZ-ČD railjet 002
06.jpg

7) CZ-ČD WRmz815 004-4
07.jpg

8) CZ-ČD WRmz815 009-3
08.jpg

9) CZ-ČD 362 165-3
09.jpg

10) A-ČD Bmz235 074/052
10.jpg
 

kiski

Skladník
Chlapi, to vôbec nevyzerá špatne. Len akurát u simulátorov, ktoré dynamické svetlo nepodporujú, je viac než žiadúce "pozapekať" tiene do textúr, vyzeralo by to o 100% lepšie. Skúste nad tým popremýšľať. Samozrejme, ak nie ste autori pôvodného modelu, a tým pádom nemáte možnosť tiene do textúr zapracovať ešte v Maxku, tak je to o to ťažšie, ale dá sa to aj manuálne. Len je to jebačka.

Držím palce v ďalšej tvorbe.
 

TFP Team

Začátečník
Chlapi, to vôbec nevyzerá špatne. Len akurát u simulátorov, ktoré dynamické svetlo nepodporujú...
Víme o tom a snažíme se, ale nejde to, tak jak bychom si představovali. Nová verze Trainzu už automaticky generuje násvit.


754 031 se fakt povedla!
Děkujeme, dali jsme si na ní záležet. Je to první skin Brejlovce, kde bylo nafoceno úplně všechno.


Jediné, co bych vytkl, tak je to přisvětlení Arriva peršana, svítí až mc podle mě
Ze zkušenosti s tebou v TRS víme, že něco svítí moc a něco nesvítí vůbec. Tak i tak, je stále rozdělaná.
 

heme

Posunovač
Tentokrát ještě musím pochválit ten přívěšák Bdtax! Konečně někdo, kdo to naskinoval :) Kdybys měl zájem o fotky, mám plno věcí. Nějaká nabídka je ve vlákně "burza" a nebo mě můžeš kontaktovat přes SZ. Posílám fotky kdekomu a jen velmi zřídka z toho vznikne skin. U tebe by to myslím bylo naopak :)
 

TFP Team

Začátečník
Mate to hezke. Neuvazujete o zapujceni textur pro msts ?

Některé věci bychom do MsTS převedli, hlavně ty, které mají stejné mapování ;)


Tentokrát ještě musím pochválit ten přívěšák Bdtax! Konečně někdo, kdo to naskinoval :) Kdybys měl zájem o fotky, mám plno věcí. Nějaká nabídka je ve vlákně "burza" a nebo mě můžeš kontaktovat přes SZ. Posílám fotky kdekomu a jen velmi zřídka z toho vznikne skin. U tebe by to myslím bylo naopak :)

Děkujeme, v Trainz tento model zatím ani není, ale máme v plánu udělat nové modely všech možných verzí těchto motoráků. :)
 

Daniel Marek

Posunovač
Já myslím, že když zajdeš(te) za Pikkem s kvalitním skinem, což určitě máte, tak se úpravy dočkáte. ;) Jen teď momentálně nemá na čem ty úpravy provádět... :(
 

dem

Strojvedoucí
Zavten rok co tu dali posledny prispevok ta stranka hadam uz aj zanikla.
 
Nahoře