Začít s Train Simulatorem

Alojz

Začátečník
Vážení, potreboval by som pomoc. Chcel som si nainštalovať MSTS, ale akonáhle som klepol na SETUP, objavila sa mi hláška:
setup was unable to find (or could not to read) the language specific setup resource dll, unable to continue. Please reboot and try again. Preložiť si to viem, ale neviem, čo s tým a ako to celé spojazdniť, aby mi inštalácia prebehla. Vopred ďakujem ra rady.

bob57_cz

Učitel češtiny
Tak na něj neklepej a postupuj podle návodu k instalaci, který tu je na foru dokonce několikrát od různých autorů. Hledat, číst, učit se.

BR601

Pokladník
Zdravím,

Neviem kde sa obrátiť s týmto problémom, tak snáď sem.

Kúpil som si TS 2018, dnes som do neho inštaloval addony (trate, vozidlá,...) no nič z toho sa mi v hre neobjavuje, síce v package manager to je a aj v priečinku Atests.

Vie mi niekto ohľadne toho poradiť?
Vopred vďaka.

Roman

Pokladník
No, v legálně zakoupené hře fungují pouze na steamu zakoupené addony. Free dostupné věci musí chodit. Jelikož ale prakticky žádný autor vozidel nepodporuje QD, tedy s vozidlem neposkytuje soupravu, nezobrazí se tyto v nabídce vozidel ke hraní. Je nutno vozidlo vložit do hry prostřednictvím editoru nebo zdlouhavě vytvořit soupravu pomocí editoru souprav v menu hry.

BR601

Pokladník
@Roman vďaka za informáciu, už som včera nejako pokročil, s RW som začiatočník, takže sa s ním len zoznamujem :) Hru mám samozrejme legálne kúpenú, nevidel som dôvod ju sťahovať, navyše so sťahovaním hier mám zlé skúsenosti (k hre bol pribalený aj bonus v podobe víru)

Nahoře