Jak si vytvořit vlastní trasy v libovolné trati?

Stav
nelze přidat další příspěvky.

Martens

Strojvedoucí
ryba napsal:
Zdravím. Mám trat 321 a chci se projet napr. z Ceského Tesina do Ostravy. Ale v menu kdyz dám zacátek v Tesine, ukáze se mi ze muzu jed jen smerem na Cadcu. Nevite jak to nastavit abych mohl jet i opacným smerem? Slysel jsem neco ze se to da nasatavit nekde v editoru. Diky moc za radu.:rolleyes
Zapni si editor aktivit (nabídka Start/programy....)
Soubor - Nový úkol - vybrat trať - nový úkol - Hráč. nový - Trasa: nový a jsi doma.
Zadat. název trasy (bez háčků a čárek) - znovu to samé.
Pak si do tabulky napiš začátek a konec trasy (toto se zobrazí v nabídce tras v MSTS)
Pak si přibliž mapu do místa, odkud chceš vyjet.
Pozor, mnohé karty NVidia nebo nejnovější ovladače ATI způsobují po Zoom mapy zamrznutí editoru, proto je nutné přepnout grafiku na 16 bitů barev. Také si povypínej kilometrovníky a zbytečnosti na mapě, urychlí to zoom.
Až budeš mít kolej přiblíženou, tak na požadované místo najeď myší, pravé tlačítko a zvolit "umístěte výchozí bod trasy"
Pokud chceš jet obráceně, pravé tlačítko myši "otočit počáteční bod"
Pak stačí udělat trasu jen pár metrů a znovu pravé tlačítko myši
"Umístit koncový bod"
Pak najít okno, kde jme zadali výchozí a konečnou stanici a tam kliknout na záložku "opustit editaci trasy" Uložit a je hotovo.
Nový úkol v editoru se už neukládá ale vystornuje a hurá do hry po vlastní nové trase.

Stav
nelze přidat další příspěvky.
Nahoře