Aktivity pro OR Dan J.

Dan J.

Strojvedoucí
Zde je ukázka závěru aktivity na trat Dvoukolejka Os 23108 a Os 23111, GVD 1979/80. Aktivita je zatím bez písemných zpráv a ještě se budou dotahovat drobnosti.
Závěr aktivity ve stanici Netomice:

Dan J.

Strojvedoucí
Hmm, tak jat to tady z toho obrázku čtu, tak si prosím tě přečti Read Me u aktivity a postahuj z netu. V příloze máš eng soubory vozidel mimo službu a model si musíš stáhnout taky na netu. M 131 je součástí TBP, parní mašiny skoro všechny u Pikka, něco u Alcaponeho (opět odkazy v Read Me) a ty 2 až 3 zbývající vozy až to dáš dokupy, pošlu. 95% vozidel z výpisu co jsi mi sem dal jde normálně stáhnout.

Ahoj. Ty M131čky jsou v TBP a trf pro OR jsou u mých aktivit jako příloha. Ten Ca (CDa 1950) si vyměň za CDa u Pikka. Ten třetí vagó netuším vůbec co je. A mimochodem, když vkládáš obrázek, dej jej vložit do příspěvku. :)
Dan

V BP je origoš hlavní, takže ne, je na 321čce. Škoda, že martin nehodil hlavák i do své tratě.
Ahoj DANE oceňujem tvoji praci a aktivity na OR , protože ti tohle musi zabirat hodně času a námahy. Na 321 zapomeň dostala jsem odpoveď od martina. Nebude podporovat OR ani aktivity.

Zkusila bych to nejdřive na BP, ale až budu mit čas. Dneska jsem vymazala 321 z počitače nechci ani vědět co se stalo s procesorem. Seš začatečník v aktivitach a držim ti palce a určitě maš u mně podporu. Protože oblíbila jsem si OR, ale chvilinku to ještě potrva než se udělaji kompatibilne aktivity na OR a vlaky.

Až se vratim domů, budu se určitě zajimat o projekt traťe 120 to bude nahrada misto 321. Udělat aktivity a vlakove soupravy na OR hodně oceňuji a važim si toho aj autory BP a 150.

V každem připadě jsem se pro začatek rozhodla stahnout si pro sebe testovaci verzi OR a naučit se ji ovladat a vyhledavat chyby a všimnula jsem si, že se zajímaš o aktivity na OR. Přeji ti krasný den a hodně uspechu při dalších aktivitach a budu si je určitě od tebe stahovat.

RE: Nezlob se na mě, že neovladam česky jazyk použivam překladač a nechci, aby mě autoři projektu za tohle odsuzovali.

Nevím, co autorka příspěvku chtěla vlastně říci. Trať 321 funguje naprosto parádně na OR. Možná by měla zkusit verzi MG OR dnes vydané ve verzi X4075, která je zrozená právě na ty nejnáročnější tratě.
A Skynet - Dan je jeden z nejaktivnějších autorů právě aktivit co se týče trati 321 a dalších.