Aktivity pro OR Dan J.

bob57_cz

Učitel češtiny
tam němám ještě značku pobyt kratší než 30 s.
Taková značka není. SJŘ stanoví časy v hodinách a minutách a případně půlminutách. Ta značka je pro pobyt kratší půlminuty.
(Časy s přesností 5 sekund má jízdní řád pražského metra.)

V tom SJŘ, který sestavuješ pro tu aktivitu a nevíš kolik br% tam dát, máš nedostatečné údaje: chybí třída sklonu a bez tohoto údaje nelze pro určitou rychlost stanovit potřebné br%. Správné hodnoty se stanoví podle tabulek Vyhl.173/1995 Sb. Vyhláška je veřejně přístupná na DI i DU.

Dan J.

Strojvedoucí
Aktivita Pn-ka + balík vozů noc 2 odeslán k vydání a když máme takové vedro začal jsem dotahovat aktivitu, která začala vznikat v únoru a bude druhá na řadě k vydání. Jde o zvláštní Os 9085 GVD 2018. Praha Braník - Čerčany a kousek za.
ZvOs9085_001.jpg ZvOs9085_002.jpg ZvOs9085_003.jpg ZvOs9085_004.jpg ZvOs9085_005.jpg ZvOs9085_006.jpg ZvOs9085_007.jpg ZvOs9085_008.jpg ZvOs9085_009.jpg ZvOs9085_010.jpg

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, někde se to tu psalo, ale nemůžu to najít, prosím, jak (kde) v eng zruším, aby mi:
1. neskákala záchranná brzda při překročení 10 km/h.
2. skáče mi při posunu na trati BP, takže nevím taky co a jak.
Jenotka ČD 451 a 452 skin od RicarCZ.
Dan

Dan J.

Strojvedoucí
Dík, hodnota na 0, ale když projedu stůj (tabulátor neozvučen, tak mi tam ta mrcha stějně skáče. Už jsem psal do vlákna Zbyňkovi. Tím pádem zatím končím před Libní a to mám rozdělaný celý turnus Žabotlamy. :(

Dan J.

Strojvedoucí
JJ dík, volal jsem Joskovi a vysvětleno, já smazal jen jeden, nicméně to nemění situaci, že ja vlaková cesta Vysočany - Libeň jen přes stůj, Masaryčka - Libeň do nákladního taky a z nákladního směr Vysočany už jsem neodjel ani přes Tab. A ještě technický dotaz, může být spřažena ve dvojici ČD 451 s ČD 452? V OR se mi stane, že když přelezu do zadní mašiny, tak se rozjedu, ale po chvíli mi totálně spadne výkon a pomůže jen restart OR. Včechny skíny o RicarCZ

Nahoře