Aktivity pro OR Alcapone_Josef

Zkusil jsem mašinu vyměnit, dal jsem 150.225 a chování stejné... A ještě má nesmyslně nastavený výkon, rozjezd na 15 stupeň.
Ještě poznatek, před mým odjezdem má evidentně odjet 854 která se rozjede a hned zastaví, stejně jako já má STŮJ...
Open Rails 2018-08-30 09-13-26.jpg

Návěstidla jsem vyřešil, rozjezd mašiny také :) problém nastane, když přijedu do Ústí, zastavím a jak se na soupravu připojí ESO, celé OR spadne... načtení OR minutu před tím, pád pokaždé...
Máte to někdo projeté??

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Te co, te stabilka nebo nestabilní, ve stabilce nefunguje kodování, určitě jsem dodal k aktivite upravený eng a wag, ten jsi tam dal.

Na stránkách jsem se dočetl verze x3408 a vyšší, což jsem přece s verzí x3766 splňoval.
Stáhnu tu, co mi tu napsal Dan. Pak otestuji a snad to pojede, moc děkuji za pomoc.

Dan J.

Strojvedoucí
Jenže ono taky záleží, jak máš nastavený OpenRails, narozdíl od MSTS, který si jakž takž nastavil a jel je to u OR složitější, snad mně Joska neukamenuje, že mu tady hodím screeny, takto mám Monogame nastavený já:
nastavení OR_001.jpg nastavení OR_002.jpg nastavení OR_003.jpg nastavení OR_004.jpg nastavení OR_005.jpg nastavení OR_006.jpg nastavení OR_007.jpg nastavení OR_008.jpg nastavení OR_009.jpg nastavení OR_010.jpg

Nahoře