Aktivity pro OR Alcapone_Josef

trucker1245

Cestující
@Marin2 Ahoj, je to 150.213
Ještě můžu nahodit screeny nastavení OR, co bylo stejné jsem nastavil podle alcapone na str. 2 v tomto tématu.
 

trucker1245

Cestující
Zkusil jsem mašinu vyměnit, dal jsem 150.225 a chování stejné... A ještě má nesmyslně nastavený výkon, rozjezd na 15 stupeň.
Ještě poznatek, před mým odjezdem má evidentně odjet 854 která se rozjede a hned zastaví, stejně jako já má STŮJ...
Open Rails 2018-08-30 09-13-26.jpg
 

trucker1245

Cestující
Návěstidla jsem vyřešil, rozjezd mašiny také :) problém nastane, když přijedu do Ústí, zastavím a jak se na soupravu připojí ESO, celé OR spadne... načtení OR minutu před tím, pád pokaždé...
Máte to někdo projeté??
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Te co, te stabilka nebo nestabilní, ve stabilce nefunguje kodování, určitě jsem dodal k aktivite upravený eng a wag, ten jsi tam dal.
 

trucker1245

Cestující
Pro jistotu jsem to zkusil ještě jednou, přepsat ENGy a jak se napojí, OR se kousne a neodpovídá...

Začátku věty nerozumím :confused:
 

trucker1245

Cestující
Na stránkách jsem se dočetl verze x3408 a vyšší, což jsem přece s verzí x3766 splňoval.
Stáhnu tu, co mi tu napsal Dan. Pak otestuji a snad to pojede, moc děkuji za pomoc.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Jenže ono taky záleží, jak máš nastavený OpenRails, narozdíl od MSTS, který si jakž takž nastavil a jel je to u OR složitější, snad mně Joska neukamenuje, že mu tady hodím screeny, takto mám Monogame nastavený já:
nastavení OR_001.jpgnastavení OR_002.jpgnastavení OR_003.jpgnastavení OR_004.jpgnastavení OR_005.jpgnastavení OR_006.jpgnastavení OR_007.jpgnastavení OR_008.jpgnastavení OR_009.jpgnastavení OR_010.jpg
 

Frosty

Pokladník
Ahoj, dneska jsem chtěl zajet Pannonia 374 na BP 92.01 pod OR 1.2.3766 stabilka a hra se nespustí z důvodu :
Error: System.IO.InvalidDataException: {TileX:-5534 TileZ:14861 X:-447.528 Y:0 Z:914.614} could not be found in the track database.
výpis z logu. Co říkáš na opravu, až budeš mít čas a chvilku? Byla by škoda příjit o takovou aktivitu, která určitě zabrala hodně času.
Díky za odpověď.
 

Frosty

Pokladník
Edit: možná je chyba u mě. Kolega má bp 92.0 a spustilo se to. Zkusíme vyhledat daný soubory u něj a přehrát u mě.
 

Frosty

Pokladník
Tak různé laborace s verzema BP a Tiles souborama nevedli k cíli. Zakopaný pes byl že jsem původně extrahoval RAR klasicky, teď jsem po všech těch akcích zkusil total Commander a najednou to maká. Takže všem doporučuji používat u tvých aktivot
 
Nahoře