Aktivity pro OR Jacek

#61
Nevíš, co s tím? Je trochu divné, že zpráva o přivěšení vozů proběhne, zpráva o jejich vyvěšení taky, ale když je přešibuju, tak se aktivita ukončí s tím, že už jsem je dávno měl mít přivěšené, což se stalo tak 5 minut zpátky. Je chyba ve mně nebo v aktivitě? Díky moc.
Plexi, tady stačí zastavit dříve než přijde hláška autora aktivity a část procedury jde do kopru. To je milá/nemilá vlastnost OR, že stačí zastavit někde poblíž reverzního bodu aniž bys ho projel.
 

Plexi

Provozní technik
#62
Já jsem jej právě projel, dokonce se mi už ukázal druhý reverzní bod na výtažné koleji, ale pak se objevila ta hláška o konci aktivity.
 

Plexi

Provozní technik
#64
No právě já jsem rychlý dost, ale zaráží mě věc, že mi přijde zpráva, že už jsem měl mít dávno přivěšené vozy, které už jsem přece přeposunoval a už je zase mám odvěsit.
 

Jacek

Průvodčí
#65
Těžko říct. V každém případě neobrazení hlášky při zavěšení způsobí jen neaktivaci následujících asi dvou hlášek v té výtažné. Krátce po tom upozornění by se měla zobrazit hláška o postaveném posunu do výtažné a je možno jet dál. Konec aktivity zásadně nepoužívám. Zkus teda pokračovat dál.
Jinak o rychlost v této misi nejde, na všechno je čas.
 

Acatus

Cestující
#67
Ahoj,
Plexi šahal jsi nějak v AE na vozy té soupravy? může to být i rozdíly v délce vozů a pak ti nějaké ze zastavení nemusí chytit hlášku korektně. Mám tu misi projetou a šlape to Jackovi jako dráha RhB. Zkoušel jsi spojit vozy té problémové soupravy a pošibnout (sunout) zkušebně po xmetrech, jestli se hláška nechytne?
Z počátku mě zpráva o tom, že jsem louda taky šokla a cítil jsem nepříjemný tlak od provozu na to že musím jet na120:). Pomocí mi pak bylo vybavení si připojení/odpojení vozů při zobrazení hlášky. Tedy neodpinknul jsem ji, držela mi čas a já si jako začátečník OR v klidu mohl udělat RB, hadice a kuple. Možná nežádoucí z pohledu autora, ale mi to dalo tu potřebnou pohodu a misi jsem si užil, za což ještě jednou Petrovi děkuji.
 

Plexi

Provozní technik
#68
Jo, na voz v AE jsem šahal, ale myslím, že to nebylo nic tak závažného v rozdílech délky vozů. Zkusil jsem popojet oběma směry, ale nikde nic.
 
Nahoře