Problém s CONSISTMI

Opíčák_350

Cestující
Zdravím , nikdy za 7 rokov hrania som sa nestretol s tým, že v priečkinu C:/Program Files(x86)/Microsoft Games/Train Simulator/Trains/Consists nemám žiaden consists ale MSTS a ConBuilder mi píšu že tie consisty mám. Train Simulator otváram v priečinku kde consisty niesu, ale msts ich nájde... Toto sa mi stalo po formátovaní disku... Vopred ďakujem za odpoveď...
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Tohle není problém consistů, ale jedná se o známý problém mezi vstupní periferií a sedací podložkou.
Odpověď je jednoduchá. Nemáš dodrženo základní "desatero" pro instalaci a provoz simulátoru v OS NT6 !!!
http://www.semora.cz/msts/desatero.htm
"Ztracené/nalezené" *.con jsou v uživatelské složce.
(Druhá méně častá možnost je zápis cesty v registrech k jiné instalaci msts, než je spouštěna.)
 

Opíčák_350

Cestující
Nechcem otravovať... Všetko som skontroloval a preinštaloval. A stále to isté... Aj po komplet re-install mi píše že niekde mám tie CONSISTY. Toto isté mi robí aj PC.... Nikdy predtým mi to ntb nerobil. Naozaj som zúfalý vopred ďakujem za pomoc...
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Neinstaluj to do Program Files jak ti nabízí instalátor, ale třeba jen na holé C: pak nemůžeš mít žádné problémy.
 

Opíčák_350

Cestující
Jednoznačne tam niesu... s MSTS mám veľa skúseností hrám to veľmi dlhú dobu a s týmto som sa naozaj nestretol.... A poison ďakujem za typ idem to skúsiť :)
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Jednoznačne tam niesu... s MSTS mám veľa skúseností
Když tam nikde nejsou, tak je přece simulátor nemůže spustit. Souhlasíš?
V tom případě je tvůj dotaz nesmysl a nemáš se na co ptát.
Tak kde je tedy pravda?
Opravdu máš mnoho zkušeností s MSTS, jak je vidět, když to paříš už od 6let celých 7roků. Za tu dobu ses už mohl opravdu něco naučit, ale bohužel dosud neznáš ani základy obyčejných Windows.
Nedodržel jsi ani základní doporučené "desatero", tak se nediv.
 

Opíčák_350

Cestující
Tak ono v predškolskom veku som začínal... A je to možné idem ešte raz podľa desatora a ísť to musí. Súhlasím zo všetkým. Snáď to už pôjde.
 
Nahoře