Timetable pre OR, ŽSR 150

m61

Pokladník
Gratulacje ! Zmieniłem nazwę na Zvolen osobna stanica, tak jak jest w ZSR150.tdb . Jutro ( dzisiaj ) dalsze testy ;)

Open Rails 2017-06-07 12-01-37.jpg Open Rails 2017-06-06 11-53-56.jpg Open Rails 2017-06-06 11-39-30.jpg Open Rails 2017-06-06 11-38-02.jpg Open Rails 2017-06-06 11-34-15.jpg
 

MicKys

Začátečník
Zdravím. Trochu som na tom pracoval a vytvoril som verziu 0.11
Changelog:
-pridané nočné vlaky 800 a 801 Poľana
-pridaný posilový vlak okolo 18:00 zo Šurian, jazdiaci v X
-pridané vybrané osobné vlaky "na skúšku"

odkaz: https://uloz.to/!ZiDnLqZV7xy9/timetable-0-11-zip heslo: Zvolen
AK by niečo chýbalo, píšte a ja to okamžite doplním .
Opakujem, je to beta a som začiatočník, môžu tam byť chyby
Podľa GVD 2016/17 2. zmena
Príjemnú jazdu prajem! :)
 

MicKys

Začátečník
Otázka pre každého: Na akú trať by ste chceli timetable? Robím kľudne aj na objednávku, ale nie ťažké (dlhé) trate :)
 

Považan

Cestující
Zdravím.
Áno vyskúšal som to. Problémy s chýbajúcimi modelmi v trainsete nechcem riešiť, to sa dá vyriešiť textovým súborom. Všetko až na verziu 0.2 funguje. S tou 0.2kou sa pobijem neskôr. Viem, že už je trochu neskoro, ale mňa to veľmi zaujalo. Keby sa dalo vytvoriť viac consistov, aby som nestretával len tie isté súpravy. Dobre, v poriadku, chápem, je to beta. Keby sa zakomponovala aj nákladná doprava... to by bola paráda. Každopádne, chcel by som skúsiť možno ešte v blízkej budúcnosti vytvoriť podobný timetable. Ešte som to nerobil. Keď budem mať problém, viem, na koho sa môžem obrátiť.:p
Inak, za mňa dobrá práca.
 

Považan

Cestující
Inak, ešte k tej krátkej trati. Napadla mi ŽSR 130, ktorá je hotová v úseku Bratislava - Šaľa. Respektíve, koľaje sú dokončené až do Štúrova, ale nie je tam dokončená krajina. Pokiaľ viem, autori na danej trati pracujú, takže keď ju dokončia, až taká krátka nebude.
 
Toľko k timeTable nefunguje po chviľke načítavania sa OR zosype s hlaškou System.InvalidOperationException: Nullable object must have a value. Samozrejme som to reportoval a všetke vozidla mám.
 

Považan

Cestující
Áno. Aj u mňa verzia 0.2 končí touto hláškou, ešte predtým ako začne. Chýbajúce vozne som nahradil inými. Vyššie sú odkazy na staršie verzie. Tie u mňa zatiaľ fungovali. Neskúšal som ich celé, ale načítať šli.
 
Našiel som riešenie, prejšiel som log subor, a robila to zastavka Zvolen mesto, Besa, Horny Pial, Tekovska Breznica vyhybna. Vymazal som časi manualne v editore, takže tam vlaky viac nepostoja, ďalej problém robil aj consist Levičan treba ho vymazať a ďalej všetky príkazy v time table, ktoré začínajú na $wait alebo delay respektive vsetko na < >=. Po tom uz to fungovalo dobre.
 

Považan

Cestující
Dobre, ďakujem. Niekedy to spravím tiež. S timetable nemám skúsenosti. Popravde, toto som chcel použiť ako vzor, a podľa návodu, niekde tu na fóre bol, som sa chcel pokúsiť vytvoriť vlastný. Consist Levičan mi problém nerobil, asi preto, že som ho trochu upravil, lebo tam bola akurát taká laminátka, ktorú nemám a aj vozne som musel nahradiť. Samozrejme som to skúšal na staršej verzii.
 

Limo44

Cestující
Zdravím.
Potreboval by som poradiť, pri vačšine vlakov mi vyhadzuje error : Can´t find player in locomotive. Consisty mám všetky, ale neviem ako to vyriešiť. V TSRE5 mi neukazuje žiadne rozbité consisty, či chýbajúce lokomotívy.erorzsr.jpg
 
Nahoře