Motorový vůz M131.1 s přívěsnými vozy Blm a BDlm

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Protože je zítra vysvědčení a určitě je to tu samý dobrý školák, přichystali jsme si pro vás na prázdniny jedno malé překvapení. Kdo si hraje s vláčky z naší společné dílny RoPik Inc. tak nezlobí a určitě si zaslouží naši novinku ze známých stránek http://pikku.msts.cz/railsim.html. Balík s oblíbeným motorovým vozem jsme pro Vás připravili s Romanem jako spoluautorem modelu, se zvukaři, s fotografy, s texturáři a dalšími spolupracovníky uvedenými (pokud neuvedenými, tak velká omluva z mojí strany) v ReadMe. Model hurvínka má animovanou kabinu a defaultní ovládání. Užijte si kvedlání s pákami a nakonec nějaké reklamní obrázky zde:
01.jpg
02.jpg
03.jpg
 

Tom Kanka

Průvodčí
No, tak školák už dávno nejsem ale je to ten nejkrásnější dárek za vysvědčení, co jsem kdy dostal!☺
Díky!
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
... je to ten nejkrásnější dárek za vysvědčení, co jsem kdy dostal!

Abys nebyl zklamaný, ovládání je defaultní a je to opravdu modelářská archeologie :)
 

Venny

Signalista
Úplně cítím závan studeného a vlhkého vzduchu z těch otevřených dveří... ;)
To až budeme umět nasimulovat! A smrad z motoru.
 

pepeQ-2

Posunovač
Díky za skvělý model a jeho zpracování.
Jediný problém (a to dost podstatný) jsem objevil díky trati Kladsko (skvělá trať).
Nevím zda-li je chyba v kapacitě palivové nádrže motoráčku, nebo zda-li je chybně spočítána spotřeba PHM, zkrátka po ujetí cca 30km má M131.1 sucho v nádrži.
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Nevím zda-li je chyba v kapacitě palivové nádrže motoráčku, nebo zda-li je chybně spočítána spotřeba PHM

Obojí možnost je správná :cool: Vzhledem k částečné ztrátě dat a k nechuti poskytovat technickou podporu pro jednou již vydané projekty se s opravou vpodstatě nepočítá. Povedlo se nám prostě vytvořit hurvínka krátkého doletu o_O
 

Plexi

Signalista
Za hurvajze do OR se taky moc přimlouvám (případně i nějaká úprava pro MSTS, ať se dají jet aktivity a nedělá to bordel v editoru).
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Ahoj, nechtěl by jsi vytvořit k tomu "krátkému doletu" i "dolet hurvínka" pro ORTS? Ta 3D kabiny vypadá skvěle. :)
Obávám se, že to není moc reálné přání. Ale komu hurvínek chybí, může využít takovou sraženou versi hurvínka M21 i s 3D kabinou - je ke stažení zde Navíc je s ním i kde jezdit :p
 
Nahoře