Blaaa Lysá nad Labem - Ústí nad Labem západ

Vlákno ve fóru 'Odpad' založil bob57_cz, 5 srp 2017.

1. bob57_cz

bob57_cz Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    6 srp 2005
    A staví se ta štreka už na Zemi nebo ještě pořád na Marsu?

2. Karlos

Karlos Pokladník

Člen od:
    30 pro 2005
    Pokud si někdo není jistý, kde se stanice Sebuzín, nebo tato trať nachází, doporučuji vyhledat na internetu, nebo v atlasu.;)

markus22 a Tax toto olajkovali.
  3. bob57_cz

Člen od:
    6 srp 2005
    V reálu jsem vezl uhlí šestikolem ze "Západu" přes Sebuzín až do Kostomlat, takže to povědomí mám.
    Pokud autor nezvládá základní práce s mapou, atlasem, buzolou, kompasem, což je evidentní i po desetiletém úsilí, měl by se vrátit na základní školu a doplnit si, co má celý svět jednotné bez jazykových bariér.
    Viz poslední orientace zde: https://forum.msts.cz/subdom/forum/index.php?threads/1614/page-11#post-150521
    Možná se jedná o snahu napodobit univerzálního všeuměla Vlastinka, který měl svou štreku Praha-Olomouc orientovanou podobně.

4. Karlos

Karlos Pokladník

Člen od:
    30 pro 2005
    Pokud si "rejpal" umí najít jen to, co se mu hodí... a nevyhledá si vše, co se k problému orientace váže, tak to rozhodně není problém autora. Jestliže mi bude poskytnut nějaký prográmek, který to natočí tak, aby to bylo správně, rád jej použiji ;)

5. robo stavitel 2010

robo stavitel 2010 Pokladník

Člen od:
    21 bře 2010
    Nie som si istý ale nebolo by trošku sa pohrať s Router riter v sekcii TsUtils tlacitko Move Route to new Lat/Long move , ale podstate to je jedno hlavne ze je zámer pekný a trať tiež nevyzerá zlé a kto bude koniec koncov to skúmať ako je to natočené , keď trať je stavaná podľa reálu a pri jazde to môže byť jedno na ktorú svetovú stranu to ide. Toľko môj názor.

6. bob57_cz

Člen od:
    6 srp 2005
    A kde by jako měl rejpal co hledat? Navíc žádný problém s orientací není krom vlastního stavitele. Starou písničku o nějakém kritickém poledníku či rovnoběžce vynecháme, to už bylo překonáno před mnoha lety.
    Jaký máš důvod nazývat tazatele rejpalem? Na jednoduchý dotaz jsi odpověděl jako blbec. Já si nic nevybíral, co se mi hodí. Dotaz byl naprosto přímočarý.
    ( A viz podpis.)

charlie600 toto olajkoval.
  7. Karlos

Karlos Pokladník

Člen od:
    30 pro 2005
    Tak tedy jinak: na blbou otázku, blbá odpověď" viz:

Vzhledem k prvnímu dotazu bych váhal.

Ano, snažím se - stavět si podle plánků a vytvářet si k tomu i objekty. To vše zde prezentuji, nic víc, nic míň. Za celou dobu mé aktivity zde na fóru prezentuji pouze své posuny v "umění stavět" a nikomu nic nevnucuji ani nikoho nekamenuji.

Kritický poledník či rovnoběžka jsou mi fuk. Když si dokážete najít toto:
    neměl by být problém najít i toto:
    Bylo to pouze o jednu stránku vpřed, na straně 10.

Pojmenování "rejpal" bylo uvedeno v uvozovkách, nenapadlo mě, že si to tazatel vztáhne jako urážku - moje chyba. Odpověď přišla blbá, na blbý dotaz a odpověď byla také přímočará a to dokonce i s návodem. K výše uvedeným citacím mi nic jiného nevyšlo, než to, že si člověk vybere pouze jednu věc a tu pak prezentuje. Nebo jde snad o špatnou práci s vyhledáváním a použitím všech dostupných informací? V tom případě bych doporučil navštívit hodinu informatiky na některé škole, možná i té základní, kam jsem byl posílán.

Zde asi došlo k chybě, jistě byla myšlena poznámka pod čarou... i Vy se tedy nazýváte blbcem, když reagujete na hloupou/blbou odpověď?

8. Karlos

Karlos Pokladník

Člen od:
    30 pro 2005
    Bohužel s tímto programem nemám vůbec žádné zkušenosti :( A pokud nemluví jazykem mého kmene, je to ještě horší :(

9. robo stavitel 2010

Člen od:
    21 bře 2010
    Toto som si neuvedomil a možno by bolo dobre skúsiť sa pozrieť či nie je česká lokalizácia.

10. bob57_cz

Člen od:
    6 srp 2005
    Češtin do RR bylo vydáno několik verzí, do doučovacího IT kurzu se může přihlásit stavitel trati osobně sám. Takto tu předvedl, že můj dotaz byl zcela na místě. Že to nedokázal srovnat po tolika letech, ukazuje na vlastní zanedbanou SW výbavu.

11. Karlos

Karlos Pokladník

Člen od:
    30 pro 2005
    Má SW výbava je pro mou potřebu dostačující a že je projekt o několik stupňů otočen je mi osobně vcelku jedno a nepotřebuji něco otáčet. Možná by bylo od Vás na místě vydat seznam NUTNÝCH SW do HW, aby si člověk mohl vůbec dovolit něco pokusit vytvořit a příp. prezentovat. Ti, co již mou trať vlastní, si ji již možná otočili, pokud jim to vadilo. Že to vadí někomu, komu jsem trať vůbec neposkytl, je jeho boj... :p
    A jen tak na okraj, psal jsem, že s tím programem nemám žádné zkušenosti a proto ani nevím, zda mluví česky, nebo tatarsky. Prostě jej v PC nemám a to není důvod navštěvovat IT kurzy. V tomto případě bych doporučil navštívit některou ZŠ, aby Vás naučili číst a především pochopit obsah textu.

RadstaR toto olajkoval.
  12. robo stavitel 2010

Člen od:
    21 bře 2010
    No ja som si neuvedomil, to že AJ patrí tiež medzi jazyky môjho kmeňa. Ale už pre iného môže byť problém. Profesionálna deformácia.

13. robo stavitel 2010

Člen od:
    21 bře 2010
    Ale tak čo sa tyká trate tak neverím tomu aby zle otočná trať mohla mať nejaký v vplyv na jazdenie veď sa to ani asi nedá rozoznať pri jazde alebo aktivitách. Veď to nie je dole hlavou a žeby ste si v mašinke pripadali ako netopieri tak potom to je úplné zbytočne to riešiť. Buďme radí, že sa ešte niečo tvorí a že môžme sa tešiť na novinku a kto je nedočkavý tak šup otvoriť gmax a modelovať alebo posielať autorovi materiály videa a fotky aby mohol rýchlejšie tvoriť. A no ja študujem ITC a pochybujem aby som sa niečo naučil ohľadom msts alebo iných programoch na IT kurzoch skôr sa učí kodiť v nejakom jazyku a keď tak trocha teórie aby človek vedel čo je to PC sieť a čo sú to podmienky a tak ďalej.

Karlos toto olajkoval.
  14. bob57_cz

Člen od:
    6 srp 2005
    Ona to není poznámka pod čarou. Stačilo by se podívat do vlastního profilu na kolonky k vyplnění, jak se to tam jmenuje.
    „Blahoslaveni chudí duchem ...”
    Ta SW výbava se vůbec netýkala žádného počítače. Týkala se toho, co nosíš v té kedlubně na stopce mezi rameny. Svými litaniemi sis to tu krásně potvrdil.
    Když je někdo líný se učit, pak to dopadá jako u tebe. Já bych se za něco takového hluboce styděl.
    Pro tebe je ale dostačující. Souhlasím, tvoje výbava je jednoduchá.
    Z mých textů jsi nepochopil ani polovinu a ještě jsi s sebou vzal i toho rsMMX. Oba máte problém pochopit psaný text a rozvíjíte svoje teorie do absurdit.
    Tak zas za dalších 10let ... :p

15. Plexi

Plexi Posunovač

Člen od:
    29 čer 2015
    Bobe, jen mě tak napadá, dávali ti v dětství dostatek jódu? :D

Lukyn-CZ a robo stavitel 2010 toto olajkovali.
  16. bob57_cz

Člen od:
    6 srp 2005
    Ty beďary se ti ztratí a poluce taky přejdou.

17. Plexi

Plexi Posunovač

Člen od:
    29 čer 2015
    Nad slunce jasnou odpověd už tedy známe :D. Opět platí to, co sis dal do podpisu.

Klokan 35 a Lukyn-CZ toto olajkovali.

Sdílet tuto stránku