Stretnutie fandov MSTS/OR/RW Bratislava 2017

Zúčastním sa stretnutia v BA 11.11.2017

• Total voters
    16
  • Poll closed .

poison

Pomocník strojvedoucího
Pepinovi říkám, vystoupíme na Račianskem Mýtě a za chvilku jede bus na hlavnú, Deterio se rozhodl jet z Mýta ďalej. Jak to dopadlo nevím, my šli s dvackou z Mýta díky dostatku času pešo. Tak snad nám Pepin nebo Deterio dá odpověď. ;)

dvacka

Signalista
Až na dnešní EC 278 všechny vlaky jely včas, takže i já se už hlásím z domova.
Mockrát děkuji všem zúčastněným za příjemnou atmosféru, Taxovi za zorganizování skvělé sleziny a doufám, že Deterio dojel v pořádku do Pešti. Snad ještě někde necestuje po Blavě :D

duuso

Pomocník strojvedoucího
Akcia bola super, musel som síce kapánek skorej odísť ale cením si že po 12 rokoch spolupráce som osobne spoznal Pikka a aj famózneho modelára objektov do trate 130 Mira Kožucha. Taxovi patrí vďaka za organizáciu. ...Ktorý je ten Duuso ?...:D
Akurát ma trocha mrzelo že neprišli tí novší šikovní tvorcovia Dodo, Viaxern, Liadem, Ricar atď.

poison

Pomocník strojvedoucího
@dem:
Ano, akce s Pikkem jsou vždy super a když se správně namotivuje, dělá v maxu zázraky :D
poison už taky v domácím prostředí a domů se vezl za Vectronem, heč. :D
Díky Taxovi za zorganizování a rád jsem opět viděl, sic na Slovensku, tu sestavu správných a pohodových lidí včetně fenoména Detéria, který je jako Delisa, ta ti zvedne náladu. V MDC se mi líbila teorie úprav trubek do kotle ( bo s tím mám tak trochu zkušenost ) a hlavně pranástroje železniční dřiny. Prostě super víkend jako vždy. ;)

KimiR a VáclavS si jen obešli bratislavský hrad a málem spadli do Dunaje, jaký to byl tok :D
Děkujeme oba za příjemnou slezinu, teď už jsme oba v teple doma.

KimiR

Provozní technik
Poison na Ec 274 Jarda Hašek taky bez restaurace,o nic jsi nepřišel ani u nás :D

Jinak KimiR už taky doma,díky Taxovi za skvělé střetnutí,po prohlídce Bratislavského hradu s VáclavemS jsme se vydali natřískaným Haškem ku domovu.Ale měly jsme místenky takže cajk.Ale stálo se až do Pardubic ostatní lidi.Ještě k tomu uzavřenej vůz Bbdgmee236 a ještě bez hospody :D,mno chudáci lidi,co tam marně hledali po celém vlaky restaurační vůz :D.Díky těm,které jsem poznal prvně i těm které znám.Zase někdy na slezině.

liadem

Pokladník
@duuso bohužel nyní je u nás tak málo lidi, ze jezdim v práci turnus 6+1,takže nic moc volného času. Kazdopadne, až se bude vědět datum sleziny v Praze,určitě dorazim a snad dotáhnu i Viaxerna

Dodo

Posunovač
Ja som mal v pláne prísť ale to je tak keď v práci oznámia že máme výrobnú sobotu 11.11. Tak snáď nabudúce ak bude zase nejaká stretávka a budete tam všetci tí, ktorý ste boli aj teraz :)