Veřejná beta verze motorového vozu řady 810

Vlákno ve fóru 'Modely pro Train Simulator (RailWorks)' založil Pikku, 3 říj 2017.

1. Pikku

Pikku Průvodčí

Člen od:
    18 říj 2005
    Vážení a milí přátelé a useři, vzhledem k nedávným událostem jsme se s Romanem (jako spoluautorem modelu) rozhodli zveřejnit alespoň žalostné zbytky naší práce. Dlouho očekávaný model 810 s přívěsnými vozy zůstal (a v dohledné době zůstane) v této podobě. V současnosti již neexistuje ani rozpracovaná kabina, ani skripty, ani připravované zvuky, a vlastně ani žádné zdrojové soubory stávajícího modelu. Vezměte tedy zavděk touto ořezanou pracovní verzí. Pokud vás zveřejnění rozpracované práce z nějakého důvodu pohorší, balíček nestahujte a neužívejte. Pokud vám stávající stav nevadí, přeji příjemnou zábavu.

810_2016_12_19.jpg

Opíčák_350 a Simsam toto olajkovali.
  2. dem

dem Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    5 srp 2008
    A čo sa stalo ? Neviem o ničom ako vždy, lebo bulvár nepozerám.

charlie600 toto olajkoval.
  3. Roman

Roman Pokladník

Člen od:
    16 dub 2005
    Milane, prostě jsem bordelář a když se k tomu přidá selhání externího disku, malér je na světě :D. Nejedná se jen o 810. Vniveč přišlo prakticky vše z poslední doby. Objekty pro tratě jsou v nenávratnu úplně všechny (myšleno zdrojáky max). Nějaká obnova disku vytáhne obrázky, hudbu, ale zdrojáky max nenašla.
    Ale stávají se horší věci, než ztráta dat, že? :)

4. dem

dem Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    5 srp 2008
    To ano........Mne keď kľakol disk , som sa rozhodol, že keď to všetko pošlo, tak je to presne správny čas to povesiť na klinec. Ale ako na potvoru sa dáta dali obnoviť.....

5. bob57_cz

bob57_cz Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    6 srp 2005
    Ano, nějaká. Pravděpodobně nástroj pro obnovu mediálních souborů. Ten také nemá důvod obnovovat něco jiného. Z uvedeného vyplývá, že disk je nějak funkční pro čtení a tudíž jiný nástroj pro komplexnější obnovu jako Recuva nebo recover98_31 by dokázal obnovit i ostatní nepoškozená data. Nepoškozená znamená, že je uživatel nepřepsal sám jinými daty.!!! To se stane snadno při nesprávném pokusničení o amatérskou obnovu dat bez dostatku znalostí.

6. Roman

Roman Pokladník

Člen od:
    16 dub 2005
    Ano i tak to být může. Co se vlastně dá čekat ... S free aplikací jsem nic jiného rozumného nenašel a do RW nejsem ochoten investovat ze svého ani korunu.
    Ovšem ztráta dat se týká pouze mé práce. V tomto případě nedošlo ke ztrátě dat nikoho jiného. Veškeré úpravy na modelu které vedly ke stavu prezentovanému výše jsem dělal já. Nedošlo tedy k žádné ztrátě Pikkovi (či kohokoli jiného) práce . No mé práce přeci škoda není, že ? :). Platí obecně i pro jiné společné věci, nehledě na to, že vše ostatní má Pikku i ve verzi pro RW zálohované.
    Honzova původní (MSTS) verze je zajisté k dispozici všem zájemcům ;).
    Na druhou stranu souhlasím plně s Milanem.

7. bob57_cz

bob57_cz Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    6 srp 2005
    Úmyslně jsem dal příkladem jenom a pouze zástupce právě free programů, které občas používám už od dob w98 do dnešních časů a stále fungují.

8. kiski

kiski Cestující

Člen od:
    25 úno 2014
    Lokalita:
    Slovensko
    Ak môžem poradiť, stalo sa mi dávnejšie to isté. Pomohol program Testdisk. Je to síce cez príkazový riadok, ovšem vynahrádza to prakticky low-level prístupom na disk, takže ak naozaj dáta neboli prepísané niečim iným, dá sa v pohode obnoviť MBR alebo iná alternatíva a súbory de-facto skopírovať na fungujúci disk. Odporúčam, pomohlo, keď všetko ostatné zlyhalo.

Sdílet tuto stránku