Hlášení chyb proTrať Dvoukolejka od Jirik.TK v Open Rails

#22
Jen aby to "prasca" nějakým způsobem neuráželo naše muslimské multikulturní obohacovače z kajaků a bárek, případně nějakou vítací neziskovku. :(:eek:
Ona to vlastně ani nemusí být až taková legrace - viz nedávná aférka s nějakou českou hrou z období husitských válek, jíž bylo vytýkáno, že v ní nehrají žádní černoši a baby. :rolleyes:
No keď ich to bude uražať tak nikto ich to nenuti hrať tak isto ako ja nehrajem ich hry. A naše trate tak isto sú lokalizované v iných geografických oblasťach, kde je vyskyt takých pekných a ružovkastých tvorov poskytujúci mäso samozrejmosťou.
 

Dan J.

Strojvedoucí
#23
Ona to vlastně ani nemusí být až taková legrace - viz nedávná aférka s nějakou českou hrou z období husitských válek, jíž bylo vytýkáno, že v ní nehrají žádní černoši a baby. :rolleyes:
Jestli se nepletu, je to hra (má to být) od stejných tvůrců co dělali Mafii a tento výrok s černochy mi přišel už opravdu hodně uhozený, není nad to, když se demokracie mění v režim postavený na hlavu... Ale to sem nějak nepatří, píšu to jen tak pro zajímavost a Mafie 3 je toho zářným příkladem, jak Američani překopali Sicilskou maffii v černošské gengy a ze hry udělali paskvil typu GTA. :)
 

JiříkTK

Vlakvedoucí
#25
Pro tenhle účel stačí ta skrytá návěstidla a to skupinové se dokonce nemusí ani obsluhovat.
Teoreticky ano, ale praxe ukázala nějaké potíže. Jinak bych se s tím nedělal. Detaily si už nepamatuji, je to již několik let. Ale od té doby si na návěstidla na dopravních kolejích nikdo nestěžoval.
 

Dan J.

Strojvedoucí
#26
Nesouhlasím.
Dělal jsem xxx aktivit a několikrát se mi stalo, že se návěstidlo zachovalo tak, že se 3x postavila cesta a počtvrté
vytuhlo a při křižování někilikrat taky, zrovna třeba tato stařičká aktivita:
http://www.activity-msts.wbs.cz/Dvoukolejka.html Turnus s T466. Tam jsem Jirkovi posílal několik připomínek a řešili jsme návěstidla snad v celé trati.
Teoreticky ano, ale praxe ukázala nějaké potíže. Jinak bych se s tím nedělal.
Ano, řešil jsi to se mnou, zrovna u testů při aktivitě popsané výš. :)
 

bob57_cz

Učitel češtiny
#27
Beru rozdíl mezi funkčním skupinovým a funkčním individuálním, ale rozdíl mezi funkčním skrytým a funkčním viditelným nevidím krom té fyzické viditelnosti.