Hlášení chyb proTrať Dvoukolejka od Jirik.TK v Open Rails

Jen aby to "prasca" nějakým způsobem neuráželo naše muslimské multikulturní obohacovače z kajaků a bárek, případně nějakou vítací neziskovku. :(:eek:
Ona to vlastně ani nemusí být až taková legrace - viz nedávná aférka s nějakou českou hrou z období husitských válek, jíž bylo vytýkáno, že v ní nehrají žádní černoši a baby. :rolleyes:
No keď ich to bude uražať tak nikto ich to nenuti hrať tak isto ako ja nehrajem ich hry. A naše trate tak isto sú lokalizované v iných geografických oblasťach, kde je vyskyt takých pekných a ružovkastých tvorov poskytujúci mäso samozrejmosťou.

Dan J.

Strojvedoucí
Ona to vlastně ani nemusí být až taková legrace - viz nedávná aférka s nějakou českou hrou z období husitských válek, jíž bylo vytýkáno, že v ní nehrají žádní černoši a baby. :rolleyes:
Jestli se nepletu, je to hra (má to být) od stejných tvůrců co dělali Mafii a tento výrok s černochy mi přišel už opravdu hodně uhozený, není nad to, když se demokracie mění v režim postavený na hlavu... Ale to sem nějak nepatří, píšu to jen tak pro zajímavost a Mafie 3 je toho zářným příkladem, jak Američani překopali Sicilskou maffii v černošské gengy a ze hry udělali paskvil typu GTA. :)

JiříkTK

Vlakvedoucí
Pro tenhle účel stačí ta skrytá návěstidla a to skupinové se dokonce nemusí ani obsluhovat.
Teoreticky ano, ale praxe ukázala nějaké potíže. Jinak bych se s tím nedělal. Detaily si už nepamatuji, je to již několik let. Ale od té doby si na návěstidla na dopravních kolejích nikdo nestěžoval.

Dan J.

Strojvedoucí
Nesouhlasím.
Dělal jsem xxx aktivit a několikrát se mi stalo, že se návěstidlo zachovalo tak, že se 3x postavila cesta a počtvrté
vytuhlo a při křižování někilikrat taky, zrovna třeba tato stařičká aktivita:
http://www.activity-msts.wbs.cz/Dvoukolejka.html Turnus s T466. Tam jsem Jirkovi posílal několik připomínek a řešili jsme návěstidla snad v celé trati.
Teoreticky ano, ale praxe ukázala nějaké potíže. Jinak bych se s tím nedělal.
Ano, řešil jsi to se mnou, zrovna u testů při aktivitě popsané výš. :)

bob57_cz

Učitel češtiny
Beru rozdíl mezi funkčním skupinovým a funkčním individuálním, ale rozdíl mezi funkčním skrytým a funkčním viditelným nevidím krom té fyzické viditelnosti.