Totální blbci

Hrášek

Cestující
Bez názvu.jpg Nedávno jsem na facebooku narazil na toto: ...tito ,,uživatelé" zde uveřejňují odkazy např.: na stažení tratě BP ve verzi BP90, dále Trať 321 Akt28, atd... To pak mají stavitelé být motivovaní ke stavění tratí, když vidí tohle... :( :(

PS. Omlouvám se, jestli se to tady už řešilo...,ale tohle je opravdu strašné...

dem

Strojvedoucí
Hrášek ty si mrazený, či čerstvý ? Príde mi to že skôr mrazený, keď riešiš voloviny tohto typu......Internet je plný všetkého pane Hrášek a každý činný autor toto dobre vie.

Opíčák_350

Začátečník
Pozri, ja som s tou skupinou maximálne spokojný. Niečo mi nejde, tam sa to dozviem hneď, a bez blbých poznámok. Každý každému pomôže žiadne hádky. V tej skupine je veľa šikovných autorov ktorý robia skiny nechvastajú sa, ale nechajú ich voľne k stiahnutiu. A nikto nerieši prechody a detaily. A to že sú tam odkazy? Nuž neni to správne... Nemôže byť všetko dokonalé.

Hrášek

Cestující
@dem Však jo, ale když si to tak vezmeš..., je to velká demotivace pro autory ...
PS: Jsem mražený, včera mě vytáhli z mrazáku...

Tax

Moderátor
Správce
Myslím že táto debata je zbytočná. Mnoho z tých kindermafiánov tu dennodenne snorí a rozdáva "múdre rady" a rozumy na ksichtoknihe. A o šmejdoch čo prepisujú radové tabuľky, vykrádajú cudzie textúry a parazitujú na práci iných - čo napísať? Proste šmejdi. Takých je kopa všade. Aj tu. A preto túto debatu považujem za zbytočný odpad a tam ju aj dávam.
Kto chce používať odpad nech ho používa podľa ľubovôle, komu stačí kvantita šmejdu od šmejdov, nech si to používa. Ale tu sa so šmejdami nemusíme zaoberať

Tax

Moderátor
Správce
@dem: je veľká škoda že na tomto fóre nemôžem premenovať "hodnosť" diskutujúceho. Na pôvodnom fóre som takému zmenil "hodnosť" napr. z "Cestujúci" na Brouk Pytlík a človek hneď vedel čo za trola má pred sebou ;) Tu na MyBB to nejde alebo nie je aktivované. Ale mnohí by to potrebovali viac ako soľ ;) :p Adeptov je tu viac než dosť.

Ku*va mě to tu už nebaví...

Tak to muzu priznat m, ze jsem byl Hex i ma rekp.... Mejte se :) :)

Naposled editoval moderátor: