ČD 242

kiski

Cestující
Ok Milan, tak ak sa ťa to teda tak dotklo, tak sa ti ospravedlňujem. Každopádne žasnem. Keď tu kedysi boli turbulencie okolo mojej kabíny 15X, dostal som toľko podpásoviek, že sa nedali ani spočítať. Doteraz sa mi ľudia neospravedlnili, ba naopak, cítia kridvu stále, aj napriek tomu, že už je to nejaká doba. Ale dosť o tomto, vracať sa mi k tomu nechce.

Ako som povedal, aby som si nepokazil meno :), zberače som opravil. Lepšie to už nebude, tvoja fotka výrazne k tomu pomohla. Tu sú screenshoty. A na margo opravy uvediem, že páni horevyššie pravdu nemali, aspoň teda nie v mojom prípade, a animácia sa rozhodila, aj keď editácia prebehla na úrovni vertexov (inak ani nemohla). Preto som písal, že s tým mám svoje skúsenosti. Animáciu som teda musel opraviť. Ale zároveň nepopieram, že v iných prípadoch by to fungovať kľudne mohlo.

Inak na tie zberače som sa pýtal preto, že včera na žst. Zvolen som videl konvoj Laminátok, takže som mal dostatok času preštudovať ich zberače. A ich lyžiny vôbec nie sú také, ako si mi odfotil. Skôr sa tvarovo podobali na tie, čo som tam mal vymodelované predtým. Zrejme sú nejaké odlišnosti medzi Laminami a Plecháčmi aj v tomto smere.

zberac.jpg zberac_02.jpg

Práce na zberačoch týmto považujem za uzavreté.

dem

Strojvedoucí
Mňa to neurazilo, len mi to vadí. Keď s niekým niečo prejednávam po sz, tak to nebudem ťahať von. To je jednoduchá zásada....Zberače laminátok sú rovnaké. Rozdiel je len ČD a ZSSK . Alebo ČDC a ZSSKC. Naši ostali pri úzkych kde Čd prešlo jednotne na tie široké......To je celé umenie ohľadom zberačov. Plecháč ktorí robíš je ČD a preto som ti vyfotil práve to čo potrebuješ a nie nejakú slovenskú.....Ale ako sorry keď som ti s tým pokazil náladu.

Máš to teraz konečne tak ako to má naozaj vyzerať. Mňa štvalo len to, že je to v poradí už x-tý model plechane, ktorá to mala na figu....Sorry že som chcel pomôcť.

kiski

Cestující
Prosím ťa, toto mi predsa nemôže pokaziť náladu. Nie som predsa 15-ročný chlapec. Máš recht, bola to komunikácia cez sz, takže zrejme to naozaj malo ostať medzi nami. Nabudúce si dám pozor. Len dúfam, že tak budú postupovať aj iní. Som rád, že teraz je to už tak ako to má byť a nemusím to prerábať zas :)

dem

Strojvedoucí
Tak inak malo by to byť ešte trochu širšie, ale toto je stav, ktorí je akceptovateľný.....Takže to je dobre.