ČSD - 475.1 pro TS 2018 - poptávka

bobisek

Začátečník
Dobrý den,

Hledám někoho, kdo by byl schopný vytvořit funkční model parní lokomotivy ČSD 475.1

Chtěl bych, abych ten model byl do 100% detailu funkční a zpracovaný.

Mám představu, že při zatápění "Šlechtičny" se může lokomotiva celá nafotit a případně jakkoliv natočit v pohybu ( jednotlivé prvky) Chtěl bych, aby model byl tak funkční, že by se jednotlivé prvky zvuku nahrávaly autenticky ( tzn mechanický přikladač, turbogenerátor, fukač, servo, kompresor ( zapnutí studený stav - nafoukání plné jímky)
Jsem vše schopný domluvit, zařídit a samozřejmě pokud se najde vhodný modelář náležitě zaplatit. Má to být taková moje vzpomínka a připomenutí na doby, kdy již lokomotiva nebude schopá jezdit.

Ideálně prosím pište do SZ :)

Děkuji za vaše reakce a přeji pěkný den!

bobisek

Začátečník
Yes - "TrainSimulator 2018 takzvané RW"
Sorry, byl jsem odkojený na MSTS, přestal jsem to hrát v roce cca 2012 :) od té doby se hodně změnilo..

Pak jsem viděl na youtube RW a byl jsem z toho hotový, jaké to má možnosti.

Tax

Moderátor
Správce
@bobisek: No, to čo píšeš je tak na dva až tri mesiace intenzívnej roboty, to jest fond 3x168 hodín čistého pracovného času + testovanie, ladenie - to je práca najmenej ďalších dvoch ľudí - no aby si nepovedal tak 9000 €. Model bude výsostne Tvoj, bude Ti patriť ako producentovi a môžeš s ním nakladať ako chceš. Ak nemáš túto sumu tak máš druhú možnosť, a to čakať až kým to niekto nepostaví z vlastnej vôle ;) Alebo máš možnosť naučiť sa modelovať, kúpiť si vhodný softvér a môžeš začať pokusy so stavbou. V amatérskych podmienkach trvá tvorba zložitejšieho modelu tak jeden až tri roky.

dem

Strojvedoucí
Škoda ho naťahovať ďalej. S momentálnych aktívnych modelárov, nikto na objednávku nerobí. Ja som začal modelovať tiež preto, lebo nikto neurobil to čo som ja považoval za dôležité. Túto možnosť majú všetci.

Tax

Moderátor
Správce
S momentálnych aktívnych modelárov, nikto na objednávku nerobí.
Toto je svätá pravda, každý robíme to na čo máme chuť, kedy máme na to čas ... na objednávku sa dá urobiť nejaká búda pri koľajach. Mostecký kostol pre Mikuldovu trať som "staval" tri roky až kým ma Mikulda osobne na pražskej slezine presvedčil že by bol najvyšší čas urobiť to. Ale vtedy som to urobil na počkanie. Až sám nechápem ako ma presvedčil k tomu. Ale kostol alebo staničná budova sa dá, parná lokomotíva je úplne niečo iné. Vlastne ani na zložité staničné budovy a objekty ako to urobili Nebulus, Mates či Deterio ma nikto nedonúti. Proste keď nie je k tomu vzťah, nie je chuť, tak to nepôjde.