Aktivity Bendík

poison

Pomocník strojvedoucího
Podle mě ti to bez návratu souborů z Trainstore nepůjde. Soubor con možná máš, ale ostatní má TS a editor to nevidí.

Vyřešeno. Normálně to funguje, dělám to tak často. Hlavně u různých odstavených vozů ve stanicích, co jsou jako "kulisy".
Problém byl v těchto .wag souborech:

CDC_31_54_3541_022-2_Rils_rakott
CDC_31_54_3541_022-2_Rils_ures
CDC_31_54_3541_083-7_Rils_rakott
CDC_31_54_3541_083-7_Rils_ures
CDC_31_54_3541_101-4_Rils_rakott
CDC_31_54_3541_101-4_Rils_ures

ze složky "CDC_Rils_minipack".

Zjistil jsem, že byly použity v těch problémových consistech. Jakmile jsem je nahradil, vše se zobrazuje.
Teď je otázka, co s tím. Koho je to skin či model už nevím. A kde je chyba taky ne, CB nic neobjevil. Kdyby se někdo nabídl, můžu celý balíček poslat.

Nákladní odklony na trati 240

V žst. Tišnov probíhá rozsáhlá modernizace spojená s napěťovou výlukou. Proto je většina nákladních vlaků vedena odklonem. A jedna
z odklonových tras je vedena z Havlíčkova Brodu přes Jihlavu do Znojma a dále do Břeclavi, a nebo do Brna-Maloměřic. A tak máte možnost tři z těchto odklonů protáhnout krásnou krajinou Vysočiny:

- prvním výkonem je Odklon Pn 82741, vedený dvojicí strojů ČD 731, v trase Jihlava - Okříšky - Moravské Budějovice (- Znojmo - Břeclav)

Odklon731_Pn82471_web01.jpg Odklon731_Pn82471_web02.jpg
Odkaz ke stažení a základní informace k aktivitě "Odklon Pn 82741" zde.

- druhým výkonem je Odklon Pn 82727, vedený dvojicí strojů ČDC 742, v trase Jihlava - Okříšky - Třebíč - Brno-Maloměřice

Odklon742_Pn82727_web01.jpg Odklon742_Pn82727_web02.jpg
Odkaz ke stažení a základní informace k aktivitě "Odklon Pn 82727" zde.

- třetím (a posledním) výkonem je Odklon Pn 82726, vedený dvojicí strojů ČDC 751, v trase Brno-Maloměřice - Třebíč - Okříšky - Jihlava

Odklon751_Pn82726_web01.jpg Odklon751_Pn82726_web02.jpg
Odkaz ke stažení a základní informace k aktivitě "Odklon Pn 82726" zde.

Přeji Vám příjemné ježdění a pohodu na výkonech.

Některé aktivity Bendika jsou kompatibilní v OR ale vždy je nutno si je osobně vyzkoušet. Je to velká škoda protože je to výborný aktivitář

Děkuji za pochvaly.
Ohledně OR, osobně mi jeho prostředí nesedí. A taky mi vadí problémy, které přinášejí různé aktualizace (viz. problémy popisované Danem J.).
Ale klidně si zde můžete sdělovat, které mé aktivity se chovají korektně i v OR.

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, tak to nechápu, co ti nesedí na prostředí OR? Grafika, absolutně nesrovnatelná s MSTS. Jinak s těma aktualizacema, to nejsou aktualizace typu, že musíš něco reinstalovat, ale jednoduše vyměníš verzi OR (podobně, jako měníš tratě a global). To, že se některé vlaky chovají divně, je laděním pro MSTS, ale jinak se to pomalu posová vpřed. Teď dělám Nex 55055 na 321čce a věř tomu, že v MSTS by jsi tuhle aktivitu nevytvořil,pokud by jsi nevynechal třeba EN 476 , který v Pardubicích nechá zadní část (už jej vidíš pžijíždět v celku), posun ji přehodí na další rychlík. A i u soupravy hráče, kde ti posun přehazuje vozy, sám by jsi to v Pardubkách v časovém limitu dle sjř. nepřešiboval ani za zlaté prase.
Dan

Ono i já jsem se tomu přechodu bránil z MSTS na OR. Nefungovalo mi ze začátku všechno,ale postupem času se to vyladilo a je to perfektní. Je třeba si na to zvyknout a je to pohoda.

Nahoře