14. setkání MSTS Praha 17. - 18. 2.2018

Zúčastním sa stretnutia 17. a 18. 2. v Prahe

• Hlasovalo členů
    14
  • Poll closed .

KimiR

Provozní technik
Zdravím ve spolek.
Mám dotaz ohledně 14.setkání MSTS/OR/RW v Praze na Podbabě v DDM stanice techniků.Jestli to vůbec tento rok bude,jelikož je to tak nějak cca za měsíc a zatím ani zmíňka.Tak se ptám zda tento rok bude či nee.Díky

poison

Pomocník strojvedoucího
...Bohuzel bude asi problem se spanim, uvidim.
Důvod? V okolí je několik míst kam složit hlavu, například dole u točny šaliny je ubytovna pro masochisty s vyvrtaným kolenem za 99Kč/noc, nad Juliskou je Penzion Löw, dvoulůžko 650Kč/noc a kdo by neměl vláčků dost, může sklouznout do Roztok u Prahy kde je hned u nádraží pension s restaurací U Koruny, dvoulůžko za 1200 se snídaní. ;)

VáclavS

Průvodčí
Byl by na slezině zájem si zajezdit s modely? Pokud se sežene vhodné místo na provizorní kolejiště, můžu něco ze své sbírky přinést. Na kolejišti DDM to vzhledem k odlišnému rozchodu není jaksi možné.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Tak, termin je dany. Tedy do kalendare si zaskrtnete datum 17. - 18. 2. Taxiku mam prosbu, zmen nadpis a nahod registracku. Ja to z mibilu neudelam. Predem dekuji.

Dan J.

Strojvedoucí
Zdarec Josko.
Jestli jsi v ČR tak se pak ozvi, ať se domluvíme, zase bych vzal comp atd... Pokud tedy budeš mít v autě místo. :)

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Byl by na slezině zájem si zajezdit s modely? Pokud se sežene vhodné místo na provizorní kolejiště, můžu něco ze své sbírky přinést. Na kolejišti DDM to vzhledem k odlišnému rozchodu není jaksi možné.
V DDM budou i jine akce a kolejiste bude zavrene, VM prijde odpoledne vybrat za sal a zase zmizne.

VencaM

Začátečník
->alcapone
Děláš ze mě pěknýho mafiána :D Že prý si přijdu jen pro výpalný a zase odejdu...
Můj plán byl přijít se pozdravit se starými známými a zkontrolovat, jestli vám něco nechybí. Pobyt na celý víkend nikomu z nás nevychází, protože na tento víkend neplánujeme na kolejišti žádnou akci. Je to přesně uprostřed mezi dvěma pracovními víkendy.
Ale také je výstava Chrudimských modelářů, kam v sobotu jedeme, takže se možná stavím na chvíli večer nebo v neděli. Nevím, jestli to stihnu. Věřím, že to bez mé přímé podpory zvládnete. Nic zásadního se nezměnilo, takže nevidím důvod k tomu, abyste byli zmatení a nešťastní v neznámém prostředí :) V budově bude vrátný.

Budete potřebovat projektor?

V.

Tax

Moderátor
Správce
Čo to tak napísať do registrácie na začiatku ako to urobili ostatní a nie tu pleveliť vlákno? Alebo máš snáď nejakú organizačnú pripomienku k veci?

i.masinka

Začátečník
Ahoj! Prosím, kolik je účastnický poplatek za setkání? Já většinou platím kartou nebo přes internet a předpokládám, že tady bude potřeba mít s sebou hotovost. Tak abych byl dostatečně finančně vybavený , potřebuji vědět, jak moc se mám vybavit.
Díky! Jirka