14. setkání MSTS Praha 17. - 18. 2.2018

Zúčastním sa stretnutia 17. a 18. 2. v Prahe


  • Hlasovalo členů
    14
  • Ukončená anketa .

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Já jsem se díval jak mi to jede, ale to by opravdu bylo jen na otočení. Naobědvat se a pomalu se chystat zpět. Když nás vozil Sponka autem, byla to značka ideál. Loni mi jela zpět Strela a byl jsem rozumně doma, ale nyní je tam na ten čas jen blbý Jančura, na kterého neplatí INkarta. To bych byl déle na cestách než na značce v Podbabě. Já to ještě nechávám otevřené.
Když jsme byli v Bratislavě, tak například Deterio měl velké proslovy, abych před vánocemi vydal aktualizaci, protože mi pošle dokončený model Ostravy hl.n. A odjížděl jsem optimisticky naladěný. Vánoce jsou za námi a nic se nekonalo, tedy vše byly jen kecy do prázdna. Já nevím. Otevřu tohle fórum a jen vidím, jak komunita se jen mezi sebou hádá o 3.14ovinách. To vše mne od této akční cesty na otočení odrazuje.
 

zbynda

Provozní technik
“ale nyní je tam na ten čas jen blbý Jančura, na kterého neplatí INkarta.”
Blby jancura jezdi Brno za 139 kc
Opravdu destruktivni cena...
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Přijedu v neděli ráno. Bohužel ta sobota nevychází. Tak snad se s některým z přátel potkáme.
 

Dan J.

Strojvedoucí
No Zbyňku, tak zrovna jsem myslel, že chybět nebudeš a proberem trať co kde a jak... Jinak, na fóru se to hádá už tak 4 roky, zajímavé je, že to vždycky vygraduje před a po slezině MSTS/OR a před vánocema.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
“ale nyní je tam na ten čas jen blbý Jančura, na kterého neplatí INkarta.”
Blby jancura jezdi Brno za 139 kc
Opravdu destruktivni cena...
Odpověď, jako kdybych reagoval, že Jančura se píše velké J. :D
Tak znovu, pro méně chápavé. :D
Jízdenky si kupuji v eshopu, nic nepotřebuji tisknout, stačí mi ta plastová kartička a jízdenka není vázaná na konkrétní vlak. Tedy mohu jet kterýmkoli vlakem, dle situace. Proto mi vstup jiných dopravců vadí. Tedy pokud si nebudou jízdenky vzájemně uznávat.
 

Michal

Cestující
Zbyňku, jenom bacha, že v rámci zkvalitňování služeb už asi půl roku platí, že můžeš jet tím vlakem, na který sis koupil jízdenku nebo každým dalším, ale nikoli dřívějším. Jízdenka je platná až od času na ní uvedeném. To je skvělá vlastnost v situaci, když ti nějaká akce skončí dřív, než jsi předpokládal... :rolleyes:
 

AdamS

Cestující
Mrzí ma, že sa na túto slezinu nemôžem dostaviť. V Bratislave som si to užil, tak posielam aspoň pozdrav, dúfajúc, že na základe bojov na fóre v uplynulých dňoch, to každý prežije. :D :)
 

Stingray

Skladník
Doufal jsem že po loňském chřipkovém debaklu si letos vylepším skóre a zase mě sejmula chřipka. Takže letos zase nic. Užijte si to, ať se slezina vydaří a snad se za rok uvidíme. ;)
 

Tax

Moderátor
Správce
Tax má ízdenky na vlak, objedaný taxík na ráno, už len nezaspať a ešte doobeda sa vidíme. Príchod na hlavák okolo 11:07
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Tax má ízdenky na vlak, objedaný taxík na ráno, už len nezaspať a ešte doobeda sa vidíme. Príchod na hlavák okolo 11:07
Počkej, počkej, 11:07 Metropolitan SS? To bude i se sekyrou.
poison 11:00 nebo 12:32 uvidíme.
 

Tax

Moderátor
Správce
Tax sedi vo vlaku, odchod vcas, predpokladany prichod do Prahy o 11:07
@VaclavS : nezabudni zobrat rozvicerovacky, predlzovacky a ine podobne haraburdy
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Josko, číslo na Vencu máš v SZ - ale jestli je ještě aktuální, to fakt nevím - poslední 4 sleziny jsi s ním dělal Ty.
 
Nahoře