Železniční vozy pro Open Rails z dílny Pikku Locomotive (and Wagon) Works Inc.

Tax

Moderátor
Správce
@Pikku : Jeníku, papierak Aa zrejme už kožené mechy nemal, mal by mať gumené návalky rovno z výroby. Mechy mali Ca a BCa z vyroby v 1952, Aa je až z roku 1958 ... Radšej sa na kukni to.

Dan J.

Strojvedoucí
A zatímco @Dan J. osamoceně a vytrvale lepí do interieru Bamu ty správné textury
Joooo, kdyby šlo jen o lepení, ty rozměry vůbec na inetiér "bajky" neseděly, ale vnitřek hotový, teď musím zjistit, kde bere model textury dveří z vozu a na plošinu, jsou odlišné, tak uvidím, co jsi si na mne nachystal :) Jinak ten papírák nemá chybu. Další moje srdeční záležitost.
Moje uprava2.jpg
Područky jsem z textury Bamu odstranil.

Pikku

Průvodčí
Nejezdil Norimberák náhodou přes Cheb? I když tohle je opravdu historie...;)
Jistě, proto jsem řekl cit.: „ .. malinko jinudy ...“ :) Když mě se ta trať 180 od @Šnek a @Francek tak líbí ... A je tam Plzeň, i když ne Gottwaldovo nádraží.
Joooo, kdyby šlo jen o lepení... kde bere model textury dveří z vozu a na plošinu, jsou odlišné...
A to právě zřejmě odhalíš to smutné tajemství, že jsou mapované z jednoho místa ... Ale já tě varoval, vzpomeň si, a ne jednou. :cool:
@Pikku : Jeníku, papierak Aa zrejme už kožené mechy nemal...
Když mě se to do souprav hodí, a navíc měchy měl.

Dan J.

Strojvedoucí
Odhalil, dveře na přechodový můstek líp nepůjdou.
INT BAM NAHL OR2.jpg
Prosím tě, mohl by jsi udělat, aby bral model ty otvírací dveře třeba z těch jedněch z venkovních dvojkřídlých z toho interiéru bajky?
pro pikka mapov.jpg

Pikku

Průvodčí
Chceš po mě to, čemu jsem se chtěl vyhnout. Předělat interier. Je to reálný požadavek? Nemyslím si. Dej mi čas, horko těžko jsem zachránil zdroják a Bam mě teď nebaví.

Dan J.

Strojvedoucí
Heheh, chápu proč, hele narovinu, zas až tak tip top to být nemusí, zkusím tam ty vrata nějak napasvat, je pravda, že je to přeci jen interíér, takto jsem nějak dotáhl zatím čela v chodbě ještě zkusím, jestli tam dostanu rámy, ale ty neměl ani minulý Bam:
Moje uprava3.jpg
A použil jsem texturu sedadel z Bamu, snad nikomu nebudou vadit ty vylisované opěrky, které Bam neměl:
Moje uprava4.jpg
Zkusím ty dbeře k výstupu a nástupu cetsujících a mohlo by být hotovo. :)

Pikku

Průvodčí
Aby mohl @Dan J. zase opravovat nějaké chyby v texturách, začal jsem chrlit klonováním a úpravami různé varianty téhož. A aby to zase nebylo tak stejné, tak vozy, které vznikly přeznačením (ABa z BCa, Ba z Ca) nebudou mít ty legrační zástěry pod skříní a kožené měchy. Už se pomalu rýsuje celá sada. Bohužel nepočítám s otevíracími dveřmi (jak je již uvedeno výše v jednom z příspěvků). Do sestavy Norimberského expresu mi už chybí jen služební vůz (díky @Tax ) a CIWL spací. (A hnací vozidla samozřejmě, ale něco mi říká, že se chystá jakési překvapení. ) A chybí vlastně i krabička memphisek v patém voze za lokomotivou pod sedadlem devět ... Pozornému oku diváka neuniknou na screenech chyby v mapování, ale v současnosti jsou tato drobná selhání již odstraněna a pracuje se na definici .wag souborů.

Aa1142.jpg Ba3405.jpg BCa2-8327.jpg

Dan J.

Strojvedoucí
Aby mohl @Dan J. zase opravovat nějaké chyby v texturách,
Ty papíráky vypadají suprovně a jak koukám přes okna na screenech, tak nebude co opravovat, čistá práce. :) Ten interiér by mohl použít Tax do svých Papíráků (proberem v Praze...). Těch dveří je škoda, když to OR umí i u traffic. Jinak, jak to vypadá s moji opravou Bamu a daním update na web, co jsem ti poslal? Kydž už jsi v příspěvku výš nakousl ty moje úpravy... :)