Skiny Liadem, wincek007 a kraky470 - liadem vydělává

Tax

Moderátor
Správce
No, i ty jsi takovej případ... ;) Na slezině si nám ukazoval tramvaje z Ukrainy, vyprávěl, byl v pohodě... A hle, když sem se tě pak na foru zeptal, kde je hranice mezi lepiči fotek a skinaři, hned sem byl, tušim že mladej spratek, kindermafian, či tak něco. ;)
Ja som v pohode furt. Ale je pravda že teba si nepamätám ;) O tom čo si myslím o lepičoch fotiek a ako to myslím ti kľudne vysvetlím pri pive či kofole. Pochopíš to veľmi ľahko. Stačí keď zas prídeš do Prahy a predstavíš sa. Mňa predstavovať netreba ;)
PS: Tú AWT 121 kľudne môžeš zverejniť, ako traffic mašina nemôže nikoho uraziť, ani ako hlavná vlaková. Vždyť jde vo ho*no, je to jenom hra ;)

Už by to chtělo i nějaké ty vozy, co jsem posílal, aby se taky někdo mohl pustit do mě, že to stojí za ... (a že stojí, zvlášť ten poslední ...)

Tak ať si jezdí, pro mě je to stejně druhý konec republiky ... :D Pošlete nám ji na Moravu ... ikdyž ty AKIEMí Traxxy taky nevypadají zle ... ;)

Akorát kecy kecy kecy a zase jen kecy !!! Nikdo se Taxovi a nebo Demovi nemůže podívat ani tam kde končí záda a začíná něco jiného..... ! Ale hlavně že mají všichni hubu plnou keců.

dem

Strojvedoucí
U mňa to nemá prepojenie na fórum. Proste robím iné veci čo ma teraz oslovujú viac, alebo čo sú priam nevyhnutné. (rodina) Ono sa to potom zase nejak zrovná. A keby aj nie, tak sa nič nestane.

Nejaký ten čas to tu pozorujem. A najväčšia chyba nových mladých autorov je, že to nerobia s radosti s tej činnosti, ale potrebujú potľapkať po pleci, potrebujú byť stredobodom pozornosti a rôzne iné dôvody a motivácie....A potom keď sa niečo zomelie, tak trucujú a trieskajú dvermi. A pritom stačí to robiť pre svoje vlastné potešenie a radosť a celé to kvantum nezmyselnej záťaže je preč.....ono totižto na tom čo sa deje okolo až tak nezáleží.

Je to jak píšeš, až zase někde budu, tak mi to stejně nedá a tu mašinu / vůz stejně nafotím, namísto toho abych seděl a škrábal se na prd... nebo vymýšlel argumenty, jak jsem zhnilý jet do nejblžší větší stanice, ačkoliv tam jsem několikrát týdně. Kde se chce, tam to jde a dá se to s něčím spojit, kde se nechce, tam se nechce ...

Jak mi nedávno psal Tax, nikdy nevíš, kdy se to bude hodit ... ;)

Tax

Moderátor
Správce
A najväčšia chyba nových mladých autorov je, že to nerobia s radosti s tej činnosti, ale potrebujú potľapkať po pleci, potrebujú byť stredobodom pozornosti a rôzne iné dôvody a motivácie....A potom keď sa niečo zomelie, tak trucujú a trieskajú dvermi. A pritom stačí to robiť pre svoje vlastné potešenie a radosť a celé to kvantum nezmyselnej záťaže je preč.....ono totižto na tom čo sa deje okolo až tak nezáleží.
Maximálny súhlas. Robíš to predovšetkým pre seba, ale máš radosť keď sa to páči aj druhým. Nerobíš to v úkole, ale len vtedy keď máš čas a chuť. A potom nepotrebuješ písať sprostosti že potrebuješ peníze na foťáky, cesty, cédérómy a podobné sra*ky. A tváriť sa že si niečo dokázal hoci si len polepil a zaretušoval nejaké fotky na dobre urobený model. Pretože to je predovšetkým zásluha autora modelu že môžeš lepiť fotky alebo malovať, pretože on urobil dobrý model na ktorý môžeš lepiť fotky, dal do toho mesiace či roky práce a nechvastá sa s tým čo urobil. No rozdiel od niekoho. Pritom napríklad Ondra Janiš ( autor niekoľkých veľmi dobrých modelov ) začal ako 15-ročný ale nepozoroval som u neho také maniere ako od dnešných tzv. superskinárov ktorým div neprší do nosa. A to môžem povedať že Ondru poznám osobne a okrem modelovania do MSTS dokázal v živote aj niečo iné.

dem

Strojvedoucí
Tu sa nie je čím chváliť. Nuly a jednotky ku skutočnému životu nepatria. Tvoju rodinu to šťastnou neurobí a manželstvo ti to tiež nijak neobohatí a nezachráni a ani deti ti to nevychová. Je to len pekný koníček. Zmysel to má až vtedy ak to všetko ostatné máš usporiadané a funkčné.

Že vás to baví, jste fakt asi na úrovni důchodců, kteří se přijdou pohádat jen proto, že v letáku je maso o korunu dražší.

... já naopak každému říkám, jen do mě, jestli se ti něco nelíbí, řekni jak to udělat líp...
Začni třeba s vylepšením chování, je příšerné.

-------------------------------------------------

Jdu na OMSI fórum, tam jsou sice taky pitomci a kindermafiáni, ale ti aspoň nemají potřebu se hádat.