Open Rails vs 321

To je v pořadku vůbec si toho nevšimej on si to prostě zaslouži, abych byla na něho nepřijemna a ty jeho sproste poznamky ignoruji. Nazval mně blbkou a podle mého názoru je to ještě vetší hňup a provokater než jsem si myslela. Administratora jsem požadala o zrušení učtu na SZ. Tu radost mu klidně udělam, ale, abych vymazala a přestala hrat msts, tak na tohle pan bobinator může klidně zapomenout a může se klidně postavit na hlavu. Je mi to uplně jedno co si on o mně mysli. Takový sprostý dopis jsem nikdy nedostala, pokud to byl ovšem on, nejsem si, ale v tom ještě jista. Mohl to být někdo jiný, ale to, už neřešim a pokud byli tady ještě nějake holki anebo uživatele z cizích zemi a všechny je zavrhnul jenom proto, že neumí jeho jazyk a odehnal je a mysli, že je kazatel nebo búh tak u mně s tim teda neprošel.

V každém případě bych se chtěla ostatním poděkovat za pomoc a važim si toho (Pepah, RadstaR, Icik a ostatni) a přeji vam všem hezký vikend.
Pepíku tebe držim palce a hodně štestí s 321. Přeju ti to. Martin určitě něco vymysli a opraví to. Některe vozy jsou, už kompatibilní s OR

Nejlepší by bylo pro 321 herní noťas bez OR. Protože tam nemusiš zase davat takove vysoke rozlišení jak na pc a vzhled je docela nadherní bez zubatych hran na obrazovce. Alespoň to je dočasne řešení. Ostane traťe nejsou pro mně zajimavosti, vždycky jsem si zahrala jenom 321, protože martin stale na ni pracuje a vylepšuje ji dokud jsem neobjevila ten emulator OR pro vetší rozlíšeni. Odpovidam, už naposledy.

Ahoj a rozjeď to ! .....
Díky Skynet, držím palce, hodně štěstí i Tobě.
Budu dál na tom makat a věřím, že si tady zase někdy opět pár řádek vyměníme.
Měj se hezky. Josef

K té trati 321

Já sám s ní v OR nemám problém (Aktualizace č.28).
Pravdou je však to, že ji výhradně používám pro slovenské a částečně pro moravské tratě, protože nemám rád koridory ... :)
Pokud jsou problémy na území Čech tak se o nich nedozvím .....

Připojím se k doporučení Zbyňka Šemory, že je dobré tratě s problémy zkusit i ve starších verzích OR.
V rámci vývoje programu OR se autorům může stát, že nová funkce se projeví tím, že nechtěně naruší procesy dříve stabilní.
Proto mám starší verze stále dostupné ke spouštění.
Mimo jiné - mám zde například trať, kterou nelze v OR spustit jinak než použitím verze X3411 nebo staršími. V čem je problém netuší ani nejmenovaný autor.
Také v oboru tramvajových provozů se provoz OR zhoršuje. Čím vyšší verze - tím více problémů. Ale o tom bych si dovolil podat zprávu v jiné rubrice.

Skynet

Začátečník
K té trati 321

Já sám s ní v OR nemám problém (Aktualizace č.28).
Pravdou je však to, že ji výhradně používám pro slovenské a částečně pro moravské tratě, protože nemám rád koridory ... :)
Pokud jsou problémy na území Čech tak se o nich nedozvím .....

Připojím se k doporučení Zbyňka Šemory, že je dobré tratě s problémy zkusit i ve starších verzích OR.
V rámci vývoje programu OR se autorům může stát, že nová funkce se projeví tím, že nechtěně naruší procesy dříve stabilní.
Proto mám starší verze stále dostupné ke spouštění.
Mimo jiné - mám zde například trať, kterou nelze v OR spustit jinak než použitím verze X3411 nebo staršími. V čem je problém netuší ani nejmenovaný autor.
Také v oboru tramvajových provozů se provoz OR zhoršuje. Čím vyšší verze - tím více problémů. Ale o tom bych si dovolil podat zprávu v jiné rubrice.
Použivala jsem jenom stabilni verzi OR. Testovací verze OR nepouživam, ale jednou jsem ji zkusila, ale teď si to přesně nepamatuji kde se mi to stalo česka třebova nebo dlouhá třebova tento usek byl narušeny jako kdyby tam napadal sníh a postupně se mi v tehle oblasti začali ztrácet domy a stromy, nakonec i kolejiště jako kdyby tam přišla povodeň.

Rozjela jsem 321 na OR, ale nevyplatí se ji hravat protože zase ma narušene bloky a chova se uplně jinak než klasicky msts. Stromy v kolejišti, projiždění aut cez zavory, v některych stanicich nesvíti navěstidla.

Na herním noťasu ktery nema zase takové rozlíšení jako počítač mi 321 jede bez problemů, ale nepouživam OR. Protože tam je dostatečné rozlíšeni a docela slušny obraz.

Ale že bych zkusila 321 na OR cez počítač od nejstarší aktualizace. To je docela dobry napad. Ohledem OR jsem momentalně našla jeno nejstarší stabilni verzi 1.2

http://openrails.org/download/program/

Chtěla bych si sehnat někde Rail drivers na 350 mašinu. Ten ovladač není špatny, ale momentalně dohledavam na foru jak bych si udělala vlastní vlak. Chtěla bych 2x 350 rychlikove mašiny do připrahu s 30 vozy. Skin na 350 bude modro černy a bude to EC Icarus

No uvídime, jestli se to vůbec podaři anebo ne, ale hrozně bych si přala pro sebe a pro všechny, kdyby ta 321 byla pro všechny stabilní a kompatibilní. Je to radost a zažitek z jízdy.

Tyhle 350 jsou užasné, ani 150 není špatna, ale nelibí se mi akurat to jejich pískaní. mam na mysli tento model ... 350.jpg

RE: Děkuji ti za lajk

Zdravim tě a děkuji ti za hezky pozdrav. 321 jsem konečně rozjela na OR s upravenyma složkami tsectionint.zip, ale bohužel není kompatibilní s OR. Martin autor 321 bude muset udělat opravu, ale pochybuji, že bude mit na tohle čas, protože 321 je neskutečně velice dlouha trať a neni to ani jeho povinnost.

Prostě OR se fakt nehodi na 321 dokud martin neuděla opravu a kompatibilitu.

Jsou možnosti: Pořidit si herní noťas co da max rozlíšení jak v msts nastavení, alebo čekat na opravu, až to martin zprovozni na OR, což pochybuji takže jsem odložila 321 na hřbitov do te doby se fakt OR nehodí na 321 a nemůžeme s tím nic udělat, napsala jsem martinovi neodpovida a ja mu docela rozumím, určitě ma milion e-mailů, když ho každy s tím jen otravuje.

Přeji ti hezky den ....
Zdravím, já na e-maily vždy odpovídám, i když jich bývá mnoho.
Pokud jsem neodpověděl, tak jsem e-mail buď neobdržel, nebo byl nezdvořilý - když někdo v e-mailu neumí pozdravit, neodpovídám a rovnou hážu do koše.

A co se týče problematiky Tratě 321 v OR, už jsem několikrát prohlásil, že Trať 321 je určena pro MSTS a žádné opravy kvůli kompatibility v OR dělat nebudu.
Spousta uživatelů hraje Trať 321 v OR (takže to funguje) a víc mě to nezajímá a pokud někomu vadí například stromy v kolejišti, zapněte si MSTS, tam tento problém není.

Skynet

Začátečník
Tak hlavně že ty jsi dokonalej... ;) Nádávat a urážet lidi přes forum o mašinkách... :D Absolutní bizár...
Luky co se děje ? Zase je tu ten idiot a snaží se uražet lidi na foru ? Mam na mysli toho bobinatora. Protože ja, už nevidim jeho přispěvky. tady existuje jenom ignore list, ale nikoliv ban. Pokůd je to on nevšimej si ho.

Zdravím, já na e-maily vždy odpovídám, i když jich bývá mnoho.
Pokud jsem neodpověděl, tak jsem e-mail buď neobdržel, nebo byl nezdvořilý - když někdo v e-mailu neumí pozdravit, neodpovídám a rovnou hážu do koše.

A co se týče problematiky Tratě 321 v OR, už jsem několikrát prohlásil, že Trať 321 je určena pro MSTS a žádné opravy kvůli kompatibility v OR dělat nebudu.
Spousta uživatelů hraje Trať 321 v OR (takže to funguje) a víc mě to nezajímá a pokud někomu vadí například stromy v kolejišti, zapněte si MSTS, tam tento problém není.
Zdravim tě martine, ja umim vždycky pozdravit v e-mailu. V každem připadě ti pak nepřišel, ale to je v pořadku. Teď, už znam tvoji odpověď.

Moje vyjadřeni:

OR jsem použivala ohledem rozlíšení na PC, protože MSTS v nastavení moje rozlíšení 1920x1080 nepodporovalo. OR to dokaže, ale 321 nikdy nebude tak jak ma byt. Buď se nerozjede na OR, anebo bude prostě nekompatibilni (Lagy, stromy v kolejiští, kriticke bíle rovnoběžky, atd ... )

321 jde a bude kompatibilní jenom bez OR. Na MSTS bych to doporučila jenom na herní noťas, ale nikoliv ne na PC. Tam se výžaduje, už vetší rozlišení jinak bude ošklivy obraz a zubaty vzhled MSTS. Což herní noťas to nevyžaduje. Testovala jsem nejstarší aktualizace, ale nepomohlo to.

Takže 321 jenom na herní noťas a bude kompatibilní, nebo ji vůbec nehravat, určitě ne na OR. Takhle jsem se rozhodla a taky to udělam. Mam, už novy herní noťas predatora.

Nahoře