Reskin v OR nekompaktibilní pro editor v msts

Zdravím všechny,
Potřebuji poradit, co udělat s reskinem lokomotivy, který je jen pro OR, když máme zatím používat jen editor v MSTS podle Howkyho doporučení v jednom z vláken diskuze. Jak nastavit reskin do consistu v OR, když v editoru MSTS není vidět?
Vytvořil jsem větší aktivitu v editoru msts, ve které chyběly některé lokomotivy a expresy. Z nouze jsem si vytvořil reskin na Leoexpress podle reskinu z Flirtu Stadler. Pak jsem hledal nějaký nový Siemens Vectron se 4. pantografy, na který bych si vytvořil skin pro 193 293, který bych viděl v editoru msts. Ten jsem nenašel. Pak jsem reskinoval nový reskin 193 292 na 193 293. Vše proběhlo O.K. Jenže tento reskin je jen pro OR, takže není vidět v editoru msts. Jak to udělat, aby byl vidět v editoru msts anebo, jak vytvořit consist soupravu přímo v OR s aktivitou (to beru jako poslední možnost v řešení. Nechce se mi předělávat tak velkou aktivitu vytvořenou v editoru aktivit msts.
Otázky:
1. Závisí to na velikosti boxu u reskinu jen pro OR, který je ve 2048 pixelech? Když ho zmenším na 1024 pix., bude to mít na to vliv? Uvidím ho pak v editoru msts?
2. Anebo mám upravit názvy images ve složkách s. ?
3. Kde najít vectron se 4. pantografy, který by byl vidět v editoru msts?
4. Jak vytvořit přímo aktivitu v editoru aktivit v OR, a dá se při tom použít trainset z msts?

Díky za odpověď.
S pozdravem R.P.

dem

Strojvedoucí
HDV ktoré sú pre OR a sú naozaj OR nie len kvázi OR ani neuvidíš. Pretože definície OR AE nepozná. Riešenie je to čo ti napísal kolega vyššie napríklad.

Díky za radu. Tak v conbuilderu výměna lokomotiv proběhla O.K.
Pak jsem to dal do OR prozkoumat trasu. Vybral jsem tento vlak s CD_193.293 a vidím matně jen sběrače. Textury jsem nechal ve 2048 pix. Nepřehodil jsem je zpětně do DTX1...
Tak nevím, co ještě provedu, pokus omyl, abych lokomotivu viděl v OR v prozkoumat trasu.
Měj se

Kam se posílají nové reskiny ke shlédnutí?
Vytvořil jsem řadu 193 295-3+ 193 296-1 + 193-293-8 + 193 291-2. Schvaluje to někdo? Pak to uložím na Uložto, aby si to kdokoliv mohl stáhnout...
Pak mám ještě připraven Leoexpress Flirt Stadler. Tam potřebuji ještě dotáhnout určité věci do dokonalosti za podpory zkušenějších skinařů...
Můžete se někdo ozvat?

Díky
R.P.

No mali,by sa posielat autorovy daneho modelu,pripadne v readmi uved autora povodneho modelu,pokial ide o tie Vetrone,
Myslim ze lepsie by bolo napisat napr Dodovi,pripadne Honzovi a hodit to k nim na web,ci ???

dem

Strojvedoucí
S toho čo sa tu občas zomele nebude múdrejší nikto. :D Ale obrázky hádam nemusia čakať na schválenie či ?