Reskin v OR nekompaktibilní pro editor v msts

Zdravím všechny,
Potřebuji poradit, co udělat s reskinem lokomotivy, který je jen pro OR, když máme zatím používat jen editor v MSTS podle Howkyho doporučení v jednom z vláken diskuze. Jak nastavit reskin do consistu v OR, když v editoru MSTS není vidět?
Vytvořil jsem větší aktivitu v editoru msts, ve které chyběly některé lokomotivy a expresy. Z nouze jsem si vytvořil reskin na Leoexpress podle reskinu z Flirtu Stadler. Pak jsem hledal nějaký nový Siemens Vectron se 4. pantografy, na který bych si vytvořil skin pro 193 293, který bych viděl v editoru msts. Ten jsem nenašel. Pak jsem reskinoval nový reskin 193 292 na 193 293. Vše proběhlo O.K. Jenže tento reskin je jen pro OR, takže není vidět v editoru msts. Jak to udělat, aby byl vidět v editoru msts anebo, jak vytvořit consist soupravu přímo v OR s aktivitou (to beru jako poslední možnost v řešení. Nechce se mi předělávat tak velkou aktivitu vytvořenou v editoru aktivit msts.
Otázky:
1. Závisí to na velikosti boxu u reskinu jen pro OR, který je ve 2048 pixelech? Když ho zmenším na 1024 pix., bude to mít na to vliv? Uvidím ho pak v editoru msts?
2. Anebo mám upravit názvy images ve složkách s. ?
3. Kde najít vectron se 4. pantografy, který by byl vidět v editoru msts?
4. Jak vytvořit přímo aktivitu v editoru aktivit v OR, a dá se při tom použít trainset z msts?

Díky za odpověď.
S pozdravem R.P.

dem

Strojvedoucí
HDV ktoré sú pre OR a sú naozaj OR nie len kvázi OR ani neuvidíš. Pretože definície OR AE nepozná. Riešenie je to čo ti napísal kolega vyššie napríklad.

Díky za radu. Tak v conbuilderu výměna lokomotiv proběhla O.K.
Pak jsem to dal do OR prozkoumat trasu. Vybral jsem tento vlak s CD_193.293 a vidím matně jen sběrače. Textury jsem nechal ve 2048 pix. Nepřehodil jsem je zpětně do DTX1...
Tak nevím, co ještě provedu, pokus omyl, abych lokomotivu viděl v OR v prozkoumat trasu.
Měj se