Open Rails vs 321 - bob57_cz dostane BAN

Ad bob_57

Bobe,
prosím Tě, nemohl by jsi přece jen projevit trošičku tolerance k nováčkům v oboru MSTS/OR ???
Já například jezdím Act na mostecko-litvínovské rychlodráze dle grafikonu platného od 14.2.1983 do XX.11.1984 a používám tam jednu KT8D5.
Je to absolutní "ftákovina" + nesmysl + jak se dnes moderně říká "fuck".
První dvě kačenky přišly do Mostu až v roce 1986, ale já jsem si tento časově odpovídající grafikon schoval tak perfektně, že jej nemohu nalézt ....
Takže jsem také blb a tydýt ..... :(

Ad bob_57

Bobe,
prosím Tě, nemohl by jsi přece jen projevit trošičku tolerance k nováčkům v oboru MSTS/OR ???
Já například jezdím Act na mostecko-litvínovské rychlodráze dle grafikonu platného od 14.2.1983 do XX.11.1984 a používám tam jednu KT8D5.
Je to absolutní "ftákovina" + nesmysl + jak se dnes moderně říká "fuck".
První dvě kačenky přišly do Mostu až v roce 1986, ale já jsem si tento časově odpovídající grafikon schoval tak perfektně, že jej nemohu nalézt ....
Takže jsem také blb a tydýt ..... :(
Nevšimej si ho, dostala jsem SZ, kde mam ignorovat lidi kteři tu dělaji problemy. Nazval mě blbkou a to bez nejmenšiho důvodu, nesnaší žensky na foru a prej tady, už některe odehnal pryč a uštval je, ale s tím on u mně teda neprošel. Takže potvrzuji, že to byl on co mi napsal škaredy dopis a vyhrožoval mi. Hajzl jeden (Omlouvam se, ale nikdy jsem nebyla takova nepřijemna a on si tohle zaslouži ten naš mr.bobinator a učitel češtiny)

Protože s nikym tady nemam problemy. Lidi, prosim vas, už si ho nevšimejte a ignorujte ho. Je tohle vůbec msts forum, anebo bitevní pole ?
Dostala jsem jasne instrukce od hlavního administratora co mam udělat, napsal mi na SZ. Své sliby hodlám dodržet ...

Jenom vás žadam nebavte se, už o něm jinak to tady skonči velice špatně a to ja nechci. Že je takoví agresor a nervak mě, už nezajímá.
Naschle ...

RE: Naštvat mě může jenom inteligentní človek. Mě nejvíc naštvou nějaké nepředvídatelné náhody, které člověku pokazí to, na čem mu hodně záleželo. Takže 321 umíra aj msts ja to jinak, už nevidim.

dem

Strojvedoucí
Zo ženami tu nikto problém nemá. Horšie to je s ukecanými ženami čo hovoria A myslia B a konajú podľa C. Dala si si ho bloknúť, tak načo reaguješ na príspevky okolo neho? Keď ma raz niekto nezaujíma tak nekopem do neho kde sa len dá, ale ignorujem ho.....Tu ti žiadne blokovanie nepomôže. To je myslením.

Tax

Moderátor
Správce
@dem : Milan, chceš to schytať aj Ty ? Potrebuješ to ?
Tá ženská je divná, mne naozaj pripadá ako reinkarnovaná Alizee. Píše tu dve na tri, rieši trať 321 v OR hoci Martin jasne povedal že do OR to ladiť nebude. A nakoniec si na OR kúpi sra*kový nekvalitný notebook. Čo dodať k tomu? Nech si kráka koľko chce. Nechaj ju žiť. Nevšímaj si ju. Časom to celé praštím do odpadu.

Ja som odolný......Len mi to prišlo divné, že má plno rečí okolo ignorácii , iných na to nabáda a sama to nedokáže.
Ale umim to s tímhle ja nemam žadny problem, jenomže ja jsem to nezačala.

@dem : Milan, chceš to schytať aj Ty ? Potrebuješ to ?
Tá ženská je divná, mne naozaj pripadá ako reinkarnovaná Alizee. Píše tu dve na tri, rieši trať 321 v OR hoci Martin jasne povedal že do OR to ladiť nebude. A nakoniec si na OR kúpi sra*kový nekvalitný notebook. Čo dodať k tomu? Nech si kráka koľko chce. Nechaj ju žiť. Nevšímaj si ju. Časom to celé praštím do odpadu.
Ja jsem si koupila herní noťas na 321 bez OR, už jsem to napsala a vyřešila jsem si problem a vůbec nechapu proč nazyvaš můj noťas s******. Jede to bez OR. Nebudu kupovat to co chceš zrovna ty. Nevim zase jakou alici tady vzpominaš, ale to je jedno. Moje poslední slovo.

dem

Strojvedoucí
a vůbec nechapu proč nazyvaš můj noťas s******
Pretože sa tým živý. A kľudne by som si ním dal PC poskladať, pretože tomu rozumie. Je to len vec financií.

Ale umim to s tímhle ja nemam žadny problem, jenomže ja jsem to nezačala.
To hovorí každý narkoman, že s tým kedykoľvek prestane a že to má pod kontrolou. V tejto jednej vete si si to sama hneď aj z negovala.

Tax

Moderátor
Správce
Ja jsem si koupila herní noťas na 321 bez OR, už jsem to napsala a vyřešila jsem si problem a vůbec nechapu proč nazyvaš můj noťas s******.
My od fochu hovoríme ACER = nas*r ;)

Moje poslední slovo.
Tak to som veľmi zvedavý. A určite nielen ja ;)

PS: Hoci ja nie som učiteľ češtiny, ale ako inteligentný človek na rozdiel od Teba viem čo sa sluší a patrí - Keď niekoho oslovuješ píše sa Ty alebo Vy s VEĽKÝM PÍSMENOM na začiatku slova. Ale tY to pravdepodobne nevieš, keďže sa vydávaš za cudzinku. Buď zdravá, nech si ťA mužíček opatruje a chráni. Mať taký poklad doma tak ho uviažem na reťaz a zalepím mu chlebáreň. Tvoj prejav je úplne rovnaký ako u mojej bývalej frajerky Denisy ktorá dodnes nemá chlapa pretože každý ju najneskôr po troch mesiacoch vyhodil z domu hoci bola celkom pekná. A vieš prečo? Prečítaj si svoje príspevky a pochopíš. Síce myslím si že skôr nepochopíš, ale to nie je náš problém. Problém bude mať niekto iný ;) Buď zdravá ;)

bob57_cz

Učitel češtiny
Jenom vás žadam, nebavte se, už o něm, jinak to tady skonči velice špatně a to ja nechci. Že je takoví agresor a nervak,, už nezajímá.
Naschle ...
RE: Naštvat mě může jenom inteligentní človek.
To taková větev nemá ani šanci poznat.
Ale umim to, s tímhle ja nemam žadny problem, jenomže ja jsem to nezačala.
A zase lže„na plnou hubu”.
Když mne ta blbka nevidí, tak ji někdo poraďte, ať si nechá nainstalovat do kalkulačky internetový prohlížeč VIVALDI, který ji bude podtrhávat chyby pravopisu už rovnou při psaní bez toho, aby to musela někde hledat a zapínat v nastavení.
Tá ženská je divná, mne naozaj pripadá ako reinkarnovaná Alizee.
Nevim zase jakou alici tady vzpominaš
Tahle není reinkarnovaná, správný výraz bude retardovaná.