Motorové lokomotivy (nejen) ČKD pro Open Rails z dílny Pikku Locomotive Works Inc.

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Koukal jsem, že annonce na moje výtvory jsou rozstrkané po různých vláknech, tak to zkusím trochu zastřešit a ukáznit. Resp. provedu to, co jsem provedl s elektrickými a parními lokomotivami pro ORTS z dílny PiLoW Inc. . Proto je dobrá příležitost předvést další model z mojí (naší) dílny a pochlubit se. Určitě se najde alespoň někdo, kdo si pamatuje na zveřejněný model dvouagregátky T475.001 s 3D kabinou, který jsme spáchali s adminem tohoto fora kdysi před lety. A protože 3D kabin je málo a blbě se dělají, tak by byla škoda tu co existuje ještě alespoň jednou (dvakrát?) nezrecyklovat. Na rozdíl od skutečnosti, kdy se lokomotiva T449.00 vpodstatě nepohybovala vlastní silou, (problémy s nedostatečně tuhým rámem, nízkou hmotností, nekvalitními převodovkami, poruchovými motory a ignorováním základních fysikálních pravidel konstruktéry) jezdí v ORTS jako drak. Na renderech je mnohem hezčí než ve hře, ale i v ORTS to koneckonců nevypadá úplně pitomě na to, že to je omalovánka. Pár screenů na závěr, je možné doufat v brzké release. Je nachystaná i verse se samočinným spřáhlem samozřejmě.

čmg3a.jpg čmg3b.jpg čmg3c.jpg čmg3d.jpg

dem

Strojvedoucí
Budem za rypáka, ale naozaj vyzerá.....Musím súhlasiť s autorom, ale čo narobíš , keď nafotiť sa to nedá.....Tak si jednoducho len vyrobíš.....

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Budem za rypáka, ale naozaj vyzerá...
Nebudeš za rypáka, vím jak to vypadá, vždyť jsem to sám maloval. Tak člověk se alespoň musí snažit a co si neuděláš to prostě nemáš. Při výrobě T449.0 jsem i malinko vylepšil kdysi zveřejněnou T475.0, informace ohledně release update včas oznámím. Jinak všechny ty dvouagregátky jsou velice elegantní lokomotivy musím říci.

duo01.jpg duo02.jpg duo03.jpg

dem

Strojvedoucí
Sranda je že akurát také mašiny kde máš v kabíne dosť miesta sa neujmú pre iné chyby. Potom sa vyrábali už len loko pre čínskych rušňovodičov. Ešte najlepšie sú na tom asi 363a všetky jeho modifikácie a 350/150......Ostatné des a hrúza.....Nechápem len že keď už teda nemohli do prevádzky, prečo si nezobrali konštruktéri za vzor aspoň tú priestrannú kabínu....

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Tak je otázka jestli to mám rozměrově správně vůbec. :) A k čemu je ti prostorná kabina, když celá lokomotiva je jak vymyšlená Homerem Simpsonem a vpodstatě vůbec nefunguje.

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
Co je s Carlosem? Vždyť on uměl z ničeho udělat krásnou HQ texturu. Na webu má plno svých skinů, které jsou neveřejné.

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Co je s Carlosem? Vždyť on uměl z ničeho udělat krásnou HQ texturu. Na webu má plno svých skinů, které jsou neveřejné.
Jeden zajímavý odkaz zde. Co je s Carlosem nevím, ale všimněte si data, uvedeného u linkovaného postu. :) Protože se za tu dobu opravdu nenašel nikdo, kdo by se těm texturám věnoval, obávám se, že to letos nebude jiné. :) A doufám, že tu zase neuvidím nějaké screeny z modelovacího programu kombinované s fotografiemi (a doplněné knížecími radami) jako kdysi. ;)

dem

Strojvedoucí
Zatiaľ sa nechystám, aj keď toto človek teda vopred nevie.....Skôr si všímam svoj postoj ku tomu celému a začínam cítiť, že dlho to už robiť nebudem....

Pikku

Pomocník strojvedoucího
A opět malé hype v tomto vláknu. Doufám, že jsou vidět drobné rozdíly proti již existujícím modelům a nešmrdlám se s tím zbytečně. Kvůli výrobě textur se taky nehlašte prosím všichni, nemohu si pak vybrat ty nejlepší textury a zbytečně mi to komplikuje tvorbu. :p

scr01.jpg

Nahoře