Motorové lokomotivy (nejen) ČKD pro Open Rails z dílny Pikku Locomotive Works Inc.

Pikku

Průvodčí
A zřejmě poslední hype před release dvouagregátek. Připravte si místo na svých discích, tři obsáhlé soubory s vysoce polygonovými modely budou jen pro připravené. :cool: . Kromě T478.002, u které stále čekám na textury ( že, @Daniel Marek !) jsou zpracovány všechny vyrobené dvouagregátky včetně kabin. Můžete se těšit na prototypovou T449.001 v původním zbarvení s automatickým spřáhlem:
hype02.jpg
Na upravenou prototypovou T448.001 s nárazníky a v jiném kabátu:
hype01.jpg
Na jedinou vyrobenou T475.001, ale ve dvou variantách zbarvení z různého období zkoušek:
hype04.jpg hype03.jpg
A nakonec „nejdokonalejší“ provedení dieselhydraulických dvouagregátek ČSD, řadu T478.0. Dva stroje ze tří (001 a 003) jsou od sebe odlišné proto, že 003 je vlastně rekonstruovaná T475.001. (Srovnej screeny výše.) hype05.jpg hype06.jpg
T449.0 a T475.0 mají svoji kabinu s pákou a sedmi výkonovými stupni. hype07.jpg
Řada T478.0 má dvě provedení kabiny - obě s volantem s osmi stupni výkonu, ale lišící se komínem pro výfuky. (T478.003 má stále vedeny výfuky vnitřkem kabiny.) Všechny kabiny mají animované ovladače. hype08.jpg hype09.jpg
K balíkům s dvouagregátkami jsme si dovolili přibalit soubor dieselsmoke.ace, abyste měli zážitek kompletní a neměli pocit, že z výfuků létají toliko saze. Děkuji všem, kteří se na projektu podíleli, hlavně @Josef Vogeltanz, @Stary a @Daniel Marek . Zvuky jsou od @Jacek a stejně jako u původního balíku T475.001 (který smažu po zveřejnění nového) budou součástí downloadu.

Pikku

Průvodčí
Tak je pátek, holky jdou do světa. Díky všem, co se na modelu podíleli a vy ostatní si užijte slepé uličky čs. konstrukční lokomotivní školy. U T475.001 jsem se rozhodl vyřadit stroj s modrým nátěrem, protože de facto shodný má T478.003. @Daniel Marek se evidentně nenaučil ovládat časovou smyčku, takže T478.002 bohužel není a podle tempa jeho práce určitě v dohledné době nebude. :D Prima zábavu, chyby hlaste (budou ignorovány, ale evidovány. ) Stahujte na známých stránkách a my autoři vám přejeme prima zábavu.

Pikku

Průvodčí
Něco málo z vedlejší dílničky, využívající naše modely. Asi půl roku se snažím přemluvit k tomu, abych učesal a zveřejnil soubor se skinem T458.1 . Skin si pro vás připravil @BR601 a je mi ho skutečně líto, protože spolupracovat se mnou je skutečně za trest. :cool: Ale zdá sem že ten hektor už může ven. Buďte shovívaví při hodnocení, všechno je ručně dělané bez fotografií na skin. Koneckonců kdo z vás dnes nafotí T458.1 ve službě. :) Stahovat můžete samozřejmě na známých stránkách. (Jediných skutečně známých stránkách.) :D
cepaak02.jpg cepaak01.jpg

Tax

Moderátor
Správce
... Buďte shovívaví při hodnocení, všechno je ručně dělané bez fotografií na skin. Koneckonců kdo z vás dnes nafotí T458.1 ve službě. :)
Nooo, išlo by použiť fotky z múzejného vrútockého stroja T435.093 a jeden červený je u súkromného zberateľa v Pezinku. Ale cez okná som na tú vzdialenosť nerozoznal či je to malý alebo veľký hektor. Fotky na červeného hektora T435.093 som Ti poslal kedysi dávnejšie.

PS: nech žijú omaľovánky ;) Keby ich nebolo mali by sme tu len 21 438 skinov najbrtu a CD Cargo

BR601

Pokladník
@BR601 a je mi ho skutečně líto, protože spolupracovat se mnou je skutečně za trest.
Musel som veelmi čakať :D . Ale zas výsledok za niečo stojí, aj keď som mal v pláne ho vypustiť do sveta o 4 mesiace skôr :). Lenže takto to je dobré ako to je.. Dík za zverejnenie

Nooo, išlo by použiť fotky
Z malého hektora sa mi to robiť nechcelo a tak som si zvolil strastiplnejšiu cestu (čo je pre mňa v mnohých prípadoch typické) vytvoriť omaľovánku. Na prvý krát som to nechal tak, no nejako to vo mne ožilo a postupne sa snažím dokončiť všetko rozrobené ;)

dem

Strojvedoucí
A urobil si dobre, pretože dnes omaľovánky fakt fičia. S fotiek vie pracovať každý debilko vrátane mňa.

Tax

Moderátor
Správce
@Lukyn-CZ : No vieš, vagónová zelená je len jedna a dnes sa už hľadá veľmi ťažko :p Ale keď mi zadovážiš nejaké vhodné nové odtiene ktoré ešte nemám tak budeš mať u mňa malé nepodstatné plus ;)

Tax

Moderátor
Správce
@Lukyn-CZ : OK, počkám. A ten modrý nádych tam môžeš nechať. Ono je to úplne jedno, okrem toho môj monitor to zobrazí inak než tvoj a inak než xyz monitorov ostatných userov.

Nahoře