Motorové lokomotivy (nejen) ČKD pro Open Rails z dílny Pikku Locomotive Works Inc.

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Optimismus je nedostatek informací. Dneska je na uložto všechno, včetně mojí kompletní zveřejněné tvorby, která je samozřejmě stále zadarmo dostupná pro všechny na známých stránkách. (Jediných skutečně známých stránkách.)
Napiš žádost na uložto a oni to smažou. V tomhle se s nimi dá dobře domluvit.
K čemu to má být 2x, když je to dostupné u tebe a navíc není zaručené jestli se v tom někdo nevrtal.

Dan J.

Strojvedoucí
Tohle je boj s větrnými mlýny a ztráta energie, jakile smažou jedno, hned se tam objeví druhé. Navíc, jsem se velmi bavil po stažení jednoho trainsetu a pak jsem si stáhl BP a 321 a garantuji vám, že ten, kdo si tyhle tratě stáhneul, tak akorát zapláče. Poněvač trainset byl ve stafu totálních duplicit s blbými názvy a třeba 321 byla ve stavu, kde chybělo xxx věcí. :)

Venny

Posunovač
Když někdo nemá pár kaček na instalační DVD přímo od autorů... Pak už stačí jen oficiální aktualizace a po zkoušce záloha na externí disk.
Je doba Vánoc, což poprosit babičku, maminku, tatínka, strejdu o malý, nenáročný dárek, týnejdžři? ;)

Dan J.

Strojvedoucí
No, jako konspirační teorie dobré, ale spíš je to splácanina, čili bordel typu, splácání aktualizací, kde některé chybí v případě tratí a splácání eng a weg souborů z různých období.

Třeba to je tak schválně něco jako protipirátská ochrana. "Kopíruješ? Pořádně si nezahraješ!"
Tak, tak , přesně je to jak říkáš. Akorát jsem řešil teď jeden problém, a sice ten, že mi nejde spustit MSTS Activity editor. Mám totiž nové Win 10 a vůbec se do toho nemohu dostat. A MSTS AE je jediná utilita, kde se dají vytvářet aktivity i pro OR.

A zkoušel jsi třeba v těchto programěch opravit aktivitu Čadca - Ostrava po update 321? Pokud vím, tak zadané trasy nejdou třeba měnit, musí se smazat a udělat znovu, což si nedovedu v tomto jaksi představit. Ať se to komu líbí nebo ne, AE MSTS je na tvorbu aktivit zatím nejvhodnější, vše ostatní je složitá nahrážka. Nechápu, proč dělat editor složitý a nevycházet z toho co funguje.

Pěkný Honzo. Akorát ten horní reflektor (tedy ten kryt) na střeše mi přijde takový rušivý.
A teď by Jsi to mohl ještě překlopit do Konvert simulátoru :D.

Nahoře