Motorové lokomotivy (nejen) ČKD pro Open Rails z dílny Pikku Locomotive Works Inc.

Pikku

Vlakvedoucí
Výhodou tzv.délesloužícího modeláře je obsáhlá databáze modelů, různě transformovaných mezi rozdílnými simulátory a mnohokrát upravovaných. Tak i původní pilštyk z MsTS dostal omlazovací kúru pro druhé vydání v témže simu, pak další úpravy včetně 3D kabu pro TS201x , aby se nakonec vrátil zpátky po dalších úpravách do ORTS. Směšných 65 tis polygonů a animovaná spousta blbin. Jen zase ta nešťastná 3D kabina, v ORTS ji budete ušetřeni a budete muset vzít zavděk obyčejným placeholderem z MsTS.

scr01.jpg
 
Včera jsem zaplatil za Stadlera asi 14 € do TS2019. Za tohle bych zaplatil bez rozmýšlení.
Pikku, možná by si mohl otevřít miniobchůdeček a pár desítek tisíc by se ti vrátilo. :)
 
No mě hlavně mrzí moje neschopnost. Nechápu pořád, kde dělám chybu. Screeny kabiny následují, kabina je samozřejmě otexturovaná. V TS201x dokonce částečně funkční.
Zobrazit přílohu 22512
Koukal jsem, co mi doma zbylo. Dokonce mám předstínované (většinu) textury kabiny. Jen poslední zdroják, překlopený do vyšší verze maxu a s animacemi je poškozený. Mám jen původní, což nějaký max8. Po neděli mrknu, co s tím půjde udělat. Do TS by to na default jako beta neměl být problém. Mně to dokonce i jezdí, vrčí a houká. Jen animace v kabině má jen kontroler a nic jiného.
 

heme

Posunovač
Pikku - Skvělý. Kdyby to pomohlo, mám nafocený CAB na 714 001, ale ještě jako statický pro staré MsTS. Kdybys eventuelně z toho potřeboval něco na textury.... P.S.: Doufám že i u tohoto modelu spolupráce Petr Tesař/Pikku bude. Jinak máme hodně co závidět v TRSku.
 
Nahoře