Skiny nejen pro OR, Dan J.

bob57_cz

Učitel češtiny
A tam my vidíme tmu. Na tom obrázku je vidět rozdíl po zesvětlení. Schválně je použito sejmutí obrazovky.
Před
Schránka03.jpg a po
Schránka04.jpg

Asi je něco špatně v nastavení Danovy GK. Já mám na druhé obrazovce s HDMI to samé, co na monitoru NTB. Pravda - u toho HDMI je malinko větší jas, ale ne na tolik, aby bylo vidět to v té tmě.

Já to také zkoušel na velkém monitoru a na dvou NTB a všude tma. A podobná situace je u ostatních Danových nočních screenů. Kdysi jsem se zamýšlel nad tím, proč dělá Dan tolik nočních aktivit. Teď už je mi to jasné.

Dan J.

Strojvedoucí
Tak koukám, že mám u ČD 020 chybku, le to je již v Read Me opraveno, ale chtěl bych poprosit, kdo je autor vozů (skinu):
ČD Bdmtee, ČD Bdmtee grafiti, ČD Bte grafiti, Aee, Apee, Beel, Bpee? :)
Dík Dan

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
Jak jsem psal výš, poněvač v OpenRail, jsou vozy viditelné na velkou vzdálenost a za ranního rozbřesku, stmívání a v noci svítí v odstavných kolejích, což je strašně nepřirozené (vlastně svítí nepřirozeně i v MSTS), dovolil jsem si naskinovat takový základní balík vozů pro období "přednajbrtí" epochy. Jde vlastně jen o natvrdo ztmavený inetriér vozů v balíku, takže vozy nepoužívejte do denních aktivit. Vypadalo by to asi debilně. Tax už začal tvořit dvě varianty vozů, jednou z nich je nesvítící textura interiéru, což je nejlepším řešením a za tento vstřícný krok jsem moc rád, ale předělávat "tuny" starších modelů by se asi nikomu nechtělo, navíc někteří tvůrci již ani nejsou v modelování pro MSTS/OR aktivní.

Vozidla fungují jak v MSTS, tak v OpenRails.

Balík vozidel odstavených noc je pouze update, ke správnému chodu je zapotřebí vlastnit trainset BP a zbytek vozidel mimo tento trainset stáhnout dle odkazů v Read Me.

PLAGÁTEK.jpg

Stahovat můžete zde: http://www.mojevlacky.cz/

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Dane, 810271 se mě nezobrazuje v MSTS editoru, kliknu na ní a nic. Proč tam máš Pikkové 810, 010tku, 020tky, 843 a td. Je tma, tady bych šel po modelech méně náročných, to co je v TBP bohatě stačí, aspoň si PC odpočině a nebudeš pak řešit, že se ti v trafiku nezobrazují vagóny.

Dan J.

Strojvedoucí
Mně se zobrazuje vše,. Kašlu na méně náročné modely, dělal jsem vozy co se mi líbí a řešil jsem barevné varianty v roce 2006-2007 a OR to zvládá bez obtíží. Nicméně, se mohla někde vloudit chybka, tak jestli přijdeš na to kde, tak budu rád a opravíme. Některé modely v TBP jsou takový pravěk, že je to jak pěst na oko, zrovna příklad jediné verianty 010 s grafiti, bohužel jiné vozy nemáme a do odstavných a na šroťák do Třebové se hodí. Jo a jinak se musí k balíku Pikkových 810 a 814-tek stáhnout soubory pro OR u Jacka, proto se ti možná nezobrazují. Netuším.

Jinak jsem byl přes víkend mimo a v noťasu jsem měl jen obrázek k aktivitě, takže zde: http://www.mojevlacky.cz/ 2. díl vozů odstavených do nočních aktivit, musí být nainstalované oba balíky a originál modely + update pro OR zde: http://msts.jacek-modely.cz/
PLAGÁTEK-2.jpg

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Jsi mě nepochopil, zobrazuje se mě vše krom 810271. Je tma, tak k čemu detalni model. Třeba 010305 či 342, či 810007 nepatří mezi ty špatné, to samé 850 či 851 z TBP, co je na nich špatné. Ano chválím tě a děkuju ti, ale.

Dan J.

Strojvedoucí
No, o tom bychom mohli kecat do nekonečna, vybral jsem vozy, které se mi líbí, ale je fakt, že u 810.271, když ji otevřu v ShapeVieweru a dám animaci dveří, tak mi ShapeViewer spadne. Takže tam bude nějaká zrada jinde, já jsem nijak neupravoval soubory, pouze jsem ztmavil interiér a přejmenoval ace. soubor a cestu v s. souboruech.