poradí někdo ze zkušených? - flamewar

dem

Strojvedoucí
Ja o tom viem. A tým že sa tu bavíme o blbostiach sa to len navyšuje. A prečo neukážeš aj tie medzery niekoľko dňové.....? Stále platí čo som povedal. Reagujem o dosť menej , pretože na to jednoducho nemám čas a niekedy ani chuť keď vidím aké ptákoviny sa tu riešia.
Škoda že si neukázal ešte jeden dole. Ten sa asi už nehodil do plánu :) Tam bola sobota. To je koľko dní nič?

Pawlik

Průvodčí
Je mi až blbé radiť tak starému harcovníkovi jak ty, že si treba kliknúť na profil užívateľa ktorého si chceš pozrieť a kliknúť na vyhľadať všetky príspevky užívateľa. Zoradiť podľa dátumu vzostupne, či zostupne tam ide asi tiež.......Zaberie ti to možno pol hodinu, ale aspoň budeš vedieť svoje písanie oprieť o fakty a nie len o pocity.....
ScreenShot1428.jpg
Půl hodiny? Ne, to je opravdu ztráta času, radši se budu řídit svými subjektivními pocity.:D

Tom Kanka

Provozní technik
Jednou se takhle sejdou zvířátka v lese a zajíc povídá: Zítra pojedeme na výlet. Doskáče tam žába a opakuje: Zítra pojedeme na výlet. Zajíc si odfrkne a pokračuje:Vemte si svačiny a vyrazíme ráno v 7.00 hodin. žába zase opakuje: Vemte si svačiny a vyrazíme ráno v 7.00 hodin. Zajíc se naštve a povídá: A ta zelená příšerka s námi nepojede!! Žába se na něho smutně podívá a povídá: Chudák krokodýl, on se tak těšil....

dem

Strojvedoucí
248 noviniek.....To si husto v obraze. Ďakujem za screen. Aspoň viem kto ma hodnotí. :p Pre mňa konečná.

p.s: inak máš pravdu. Tiež odstupom času hodnotím tvorbu do tejto komunity ako stratu času. A že to nebola len jedna polhodina o tom nemusím ani písať.

Venny

Posunovač
Deme, můžeš se urážet jak chceš, ale ta hlava lišky v obrázku tě charakterizovala daleko lépe, než razítko "censored". Jestli jsi už zapomněl proč, rád ti to připomenu. ;)

Pawlik

Průvodčí
248 noviniek.....To si husto v obraze. Ďakujem za screen. Aspoň viem kto ma hodnotí. :p Pre mňa konečná.
písať.
Nikdo tě nehodnotí. O to, kolik mám nepřečtených novinek, se nestarej. Ty se starej o to, aby Pawlik neměl zablokovaný přístup k tvému profilu, když ho úkoluješ sestavením statistiky.
p.s: inak máš pravdu. Tiež odstupom času hodnotím tvorbu do tejto komunity ako stratu času. A že to nebola len jedna polhodina o tom nemusím ani
Máš problém s pochopením psaného textu? Tady nebyla řeč o tvorbě do MSTS, ale o sestavování statistiky tvého působení na fóru.

dem

Strojvedoucí
Venny je mi to uplne jedno. A neviem prečo si myslíš že sa urážam. Pawlik neviem o tom,ze by si mal nejak obmedzeny pristup,ale pozriem sa na to.

Skus. Malo by to ist.

Nevím, co má najednou znamenat tento Váš příspěvek, ale dovolím si na něj zareagovat.
To, že máte oficiálně zakoupenou trať BP, je v pořádku. Aktivity, které jsou přiložené společně s tratí BP jsou vytvořeny ještě před mým začátkem s MSTS. Řekl bych, že tak okolo roku 2008, možná dřív.
Jak zde psal pan Šemora, tak tyto aktivity nejsou při každé nové aktualizaci vyzkoušeny a projety, takže se může stát, že sice budou fungovat, ale traffic a události nemusí fungovat korektně, jak tomu bylo při prvním vydání dané aktivity.
Když jste zde položil dotaz, mnoho lidí se podílelo na tom, abychom Vám mohli pomoci a opravit chybu s motorem v Praze Bubnech. Nebyl by problém, kdybyste někoho kontaktoval v SZ. Nikdo by Vám hlavu neutrhl a zrovna já jsem Vám nabízel, že to můžeme vyřešit a danou aktivitu bych Vám opravil a zaktualizoval na nejnovější verzi tratě. Neozval jste se. Na druhou stranu bych hned nekritizoval pana Šemoru, který má za sebou strávených několik let života v editoru a postavených několik kilometrů tratě. Pan Šemora je stavitel. A jestli si chcete poslechnout to, jak "hraje na svoji fidlovačku", tak navštivte jeho hudební vlákno: https://forum.msts.cz/index.php?threads/3902/
Dík za odp. nikoho jsem nekritizoval ale pouze požádal o radu to že si z toho někdo uděll rétorické cvičení je mimo mne ale jinak byl jsem teď víc jak 10 dní mimo PC takže až teď

Martens

Strojvedoucí
Vážení spolucestující zakoupil jsem od pana Šemory za 400 kč trať 11.11.2017BP nefungující(dojel jsem strojově před stanici phaa bubny a pak neustále stůj) když po mých urgencích se mi dostalo od tzv. odbornících akorát výsměchu vřele díky všem kteří se snaží pomoci jen ne těm kteří sledují můj pravopis a češtinu..Jestli pan Šemora hraje na tu svou fidlovačku tak falešně jak prodává ty své zmetky tak sbohem s naší hudbou moc si vážím všech kteří to se mnou myslí dobře škoda že Danek Juračka bydlí zase tak daleko .Mi bude skoro 60 let a můj děda byl topič na párách taakže trošku do tohho vidím nezlobte se na mne prosím.Ivoš
Tak tomu se opravdu dá říkat...nikoho jsem nekritizoval...sorry jako

bob57_cz

Učitel češtiny
Dík za odp. nikoho jsem nekritizoval ale pouze požádal o radu to že si z toho někdo uděll rétorické cvičení je mimo mne ale jinak byl jsem teď víc jak 10 dní mimo PC takže až teď
Zase to tu smolí tou svou debílkovštinou. Naštěstí je to už v odpadu, kam patří - rétora jeden.

Ivoši, znám tě moc dobře, ale narovinu, tohle jsi fakt přestřelil. Zbyňka znám stejně jako tebe, spolupracuji s ním už delší dobu, testy tratí a jiné věci. Když jsem ti MSTS nainstaloval já, tak ti vše chodilo, takže zde je potíž s tím, že něco neděláš správně. Nefunkčnost aktivity v MSTS může být i příčinou sestavy PC versus MSTS, který je bohužel starým simulátorem a na každém PC se chová jinak. Je potíž, že já fakt časově nestíhám ti jet MSTS nainstalovat a já už ani MSTS nejezdím. Ale pokud začneš napadat autory tratí, tím si asi moc nepomůžeš.
danku byl jsem teď měsíc v nemocnici a opravdu tenhle příspěvek jsem nanapsal já neměl ani na čem byl jsem na dost těžké operaci břicha určitě jsem to nenapsal ani by mne to nenapadlo přísahám nemám ani tušení jak se to tam mohlo dostat já si vážím každé i jízlivé rady vždyť mne znáš opravdu nevím a ale i tak se moc omlouvám vyřiď to všem existují ale asi 2 osoby které znají mé heslo ale ti do vláčků nelezou opravdu já to nebyl čau