Tip na víkend, pozvánky, zprávy

David Hájek

Pomocník strojvedoucího
RE: Tip na víkend, pozvánky, správy

poison napsal:
Paráda, jak to dopadlo s bertí aktivitou?  ;)

Nazdar Venco,
napsal bych, že vynikajícně. Hoši z muzea http://www.zmms.cz/ se sice ještě neozvali, ale jízda zvl.vlaku z Olomouce přes Šumperk do Jeseníku sklízí úspěchy u bohumínské mládeže, která na bertím pultu řádí o víkendech. Ještě jednou Ti tedy děkuji za pěkné dílko. :oops: 
Zadaří-li se, na Den žleznice by měl být pult umístěn v přízemí administrativní budovy SOKV Ostrava. Přesný čas zpřístupnění a uzavření areálu SOKV veřejnosti ještě neznám, ale kdyby byl ze strany "hochů od MSTS" zájem, pokusil bych se pro Vás dojednat prodloužení možnosti skouknutí pultu o nějakou tu hodinu déle. Kdo by měl tedy zájem, dejte mi vědět na e-mail davca@iol.cz . Slíbit sice nic nemohu, ale poptat se ano. ;)

Ještě k tomu muzeu, dnes by se tam měla otevírat ta expozice modelové železnice.

David
 
Naposled editoval moderátor:

poison

Pomocník strojvedoucího
RE: Tip na víkend, pozvánky, správy

Jsem rád, že aktivita se líbí a samozřejmě i, že je stále používána společně s bertím pultem, kdyby byl zájem určitě bych mohl něco fiktivního opět spíchnout speciálně pro pult a bohumínskou mládež.  ;)
 

David Hájek

Pomocník strojvedoucího
RE: Tip na víkend, pozvánky, správy

David Hájek napsal:
...
Zadaří-li se, na Den žleznice by měl být pult umístěn v přízemí administrativní budovy SOKV Ostrava.
...

Takže se zadařilo s tím, že to letos byla docela solidní šichta - 81 dětí + 8 dospělých mašinfírů a několikrát projeté štreky projektu "Trať 310". Mezi dospěláky nechyběli Tommy66, Tomáš E499_2002 (tomu děkuji za pomoc s organizací dění kolem pultu) a podívat se přijel i Michal.

Tak zase někdy příště naviděnou hoši ... ;)

4f5aed832769240e8f31a1ecdefd53c2.jpg

abd9dd73a7690a7b88ffe965fde664fc.jpg

A ještě něco na památku. :rolleyes:

David
 
Naposled editoval moderátor:

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
RE: Tip na víkend, pozvánky, správy

Já děkuji Davidovi. Kolikrát jsme zdůrazňovali, že na železnici nemáme semafory a zatáčky?... Prej instruktor. :D DVI Hájek a.s. :D

917e3cce8ae7a3515f22cb326dd991ca.jpg
 
Naposled editoval moderátor:

Tommy66

Hradlař
RE: Tip na víkend, pozvánky, správy

David Hájek napsal:
David Hájek napsal:
...
Zadaří-li se, na Den žleznice by měl být pult umístěn v přízemí administrativní budovy SOKV Ostrava.
...

Takže se zadařilo s tím, že to letos byla docela solidní šichta - 81 dětí + 8 dospělých mašinfírů a několikrát projeté štreky projektu "Trať 310". Mezi dospěláky nechyběli Tommy66, Tomáš E499_2002 (tomu děkuji za pomoc s organizací dění kolem pultu) a podívat se přijel i Michal.

Tak zase někdy příště naviděnou hoši ... ;)

4f5aed832769240e8f31a1ecdefd53c2.jpg

abd9dd73a7690a7b88ffe965fde664fc.jpg

A ještě něco na památku. :rolleyes:

David

A to mi chtěl sebrat 500,- z prémií protože jsem nedobrzdil na konci nástupiště. S takovým "cvičným" je to na oprátku :)
 
Naposled editoval moderátor:
F

FrantaVopička

Host
RE: Tip na víkend, pozvánky, správy

David Hájek napsal:
a podívat se přijel i Michal.
Ano, ano. Nakonec i já jsem byl přemluven a usedl za pult dieslu.
 
Naposled editoval moderátor:

David Hájek

Pomocník strojvedoucího
Tommy66 napsal:
A to mi chtěl sebrat 500,- z prémií protože jsem nedobrzdil na konci nástupiště. S takovým "cvičným" je to na oprátku :)

Jakých pět set ??? Ještě jsi jednou ignoroval pískáček, tak to bylo za tisíc !!! :p

To ale nic nebylo oproti jistému mladšímu (cca. tak deset let) velmi sebevědomému fírovi, který profičel zastávku Lhotu u Opavy o dobrých šest stovek metrů. Celá akce byla trošku dramatičtější (místy jsem měl pocit, že mi dá otec zmíněného hocha přes čuňu), ale podrobný popis celé události si nechám na dobu,až se někdy zase potkáme. Stačí mi to připomenout heslem "Prosím bez výkladu". :D

David
 

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
Mimo jiné byla vznesena otázka, zdali bych nechtěl pracovat ve školce... Což o to, ten synek už asi byl školního věku. Souděje podle jeho rozumů, kterých měl opravdu na rozdávání... :rolleyes:
 

David Hájek

Pomocník strojvedoucího
Důležité je, že se omladině virtuální poježdění podle všeho líbilo a při předávání onoho Pamětního listu jsem často utrousil, že se s ním mohou mlaďoši za deset až patnáct let hlásit na personálním oddělení našich DKV či SOKV. Základy se holt v sobotu všichni naučili (máme oblouky, návěstidla, místo oranžové žlutou atd. atd.), tak uvidíme co z toho časem bude. ;)

Potěšila také maminka, která se vrátila asi pět minut poté, co její syn odvezl Os mezi žst.Olomouc hl.n. a zast. Bystrovany s tím, že se její syn stydí zeptat, proč musel mačkat "to tlačítko". Po vysvětlení teorie se jí potom názorně předvedlo chování nevybavované VZ-tky v praxi. Vysvětlení i předvedení ji pak prý plně postačilo.
A o tom to je. :oops:

David 
 
Naposled editoval moderátor:

Peter268

Skladník
Zdravím vás priatelia ak by ste mali záujem, chuť a čas prídte sa pozrieť na modelové kolajisko našeho klubu do OC Centrál Most v Moste od 13.3. do 22.3. denne od 8 do 20

je to modelová mierka HO budeme radi keď nás prídete pozrieť
DSC_1068.JPG
 

Tax

Moderátor
Správce
Na červených stránkach zverejnili kalendár nostalgie na rok 2015. Pre priaznivcov MSTS dávam do pozornosti najmä Rendez 2015 ktorý sa koná 13. a 14.6.2015 a potom 10.10.2015 je Ukončenie sezóny v MDC. Tento termín je možné spojiť s bratislavským stretnutím. Ovšem len za predpokladu že sa nájde dostatok takých záujemcov zo Slovenska, ktorí skutočne aj prídu. :p
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Na červených stránkach zverejnili kalendár nostalgie na rok 2015. Pre priaznivcov MSTS dávam do pozornosti najmä Rendez 2015 ktorý sa koná 13. a 14.6.2015 a potom 10.10.2015 je Ukončenie sezóny v MDC. Tento termín je možné spojiť s bratislavským stretnutím. Ovšem len za predpokladu že sa nájde dostatok takých záujemcov zo Slovenska, ktorí skutočne aj prídu. :p
Za mne ten podzimní určitě, v červnu toho mám opět hodně. Navíc je tam někde ten sraz na Olešné.
 
Nahoře