hluboká omluva panu šemorovi

ivořidič

Cestující
Vážený pane Šemora hluboce se vám omlouvám za reakci na vaši odpověď ale nebudete mi věřit není to mé dílo to přísahám.Byl jsem teď více jak měsíc upoután na nemocniční lůžko po těžké operaci břicha takže jsem neměl ani odkud to napsat můžu doložit i lékařskou zprávu.Neumím si to opravdu vysvětlit kdo to udělal ale mé heslo do PC je celkem dost prosté a jednoduché a bohužel ho zná mnoho známých přátel i nepřátel anebo nevím jak se jim říká "šmejdilové ?"kdybych to myslel upřímně přece bych se na vás neobracel o prodej vaší msts tratě.Velmi si vás vážím a taky až do doby kdy jsem se to dozvěděl od Dana jsem nevěděl že jste houslista ,myslel jsem že jste fíra.Proto ještě jednou prosím přijměte mou hlubokou omluvu i za toho hajzlíka co to napsal ale jak už jsem zdůraznil já to opravdu nevím a neumím si to vysvětlit i kdy dnes je možné docela všechno.Jinak vaše BP 91 verze 11.11/2017 je bezva až na tu topírnu kde se nedostanu dál než před vjezdové návěstido pha bubny kde mi cestu blokuje motorák a ne a ne zmizet.Kolega člen "dvacka" mi sice poradil že přes editors,pttsh a cosists ho má odstranit ale nemůžu se dopátrat čísla ani názvu tho motoru.
Ještě jedno se omlouvám a spozdravem ivoš hanzelivo@seznam.cz mob 721279542
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Dobrý den, pokud jste to nepsal, tak se nemáte za co omlouvat. Ale můžete snad požádat admina, aby dohledal odkud ta zpráva byla napsána. Heslo jste si určitě už změnil, protože by se podobné zprávy mohly opakovat.
Jinak Dan Vám nemohl nikdy říct, že jsem houslista, protože na housle jsem nikdy nehrál. Podívejte se pořádněji na můj obrázek :D Ale s aktivitami to také nesouvisí. Pokud jste si DVD kupoval jen kvůli aktivitě Topírna noc, kterou jsem dělal někdy před deseti lety, tak se omlouvám já, ale aktivity a vlaky, to je jen volitelný doplněk, to není to, za co jste dal něco přes tři stovky. Aktivity jsou staré, nejsou přizpůsobené pro Openrails a já jsem rád, že si vůbec čas pro tvorbu do MSTS najdu. Moje práce je stavění tratí. Je v tom 15 let práce. Tak si myslím, že to co chci za poslání DVD bych jako uživatel vůbec neřešil.
Řešení svých zdravotních problémů bych do této diskuze netahal. Každý máme něco. Myslíte si, že někoho zajímají mé zdravotní problémy? Musím s tím žít a to je asi tak vše, co s tím mohu dělat. Možná i proto vznikl ten šílený projekt mých železnic. Jinak bych to asi nikdy nedal.
Další mé stavění je jen na vás uživatelích. Ale bohužel v poslední době jako by zájem upadal a občas někdo nakydá hnůj, viz vedlejší odpadní vlákno. Ale nerozhodí mne ani nějaký tady známý Pastrňák, který mi nedávno poslal falešné potvrzení z banky, že mi poslal peníze, aby ze mne vymámil DVD zdarma. Určitě mu to udělalo radost, že mu to vyšlo. :D :D :D Ale já měl plno práce v obchodě a neměl čas jej řešit. Dostal svou vytouženou hračku, ať si jezdí. I tohle je vlastně zpětná vazba, že ta úroveň mých prací není tak hrozná, když někomu stojí za podvody. :D
 

ivořidič

Cestující
Děkuji za odp. Opatření aby se podobná věc neopakovala jsem už udělal a co se týče dohledání toho odkud a kdo to napsal na tom se pracuje ale čekám na kolegu odborníka na tyto věci.Jinak se divím že zájem o msts upadá z mé strany určitě ale ne naopak.Jinaj bp jsem nekupoval jen kvůli topírny ale zrovna tato aktivita mi připadá nejzajímavější škoda.Jinak nestěžoval jsem si na svůj zdravotní stav ale v době kdy to bylo napsáno tak jsem byl v nemocnici to jen na vysvětlení. s pozdravem ivoš
 

dem

Strojvedoucí

co se týče dohledání toho odkud a kdo to napsal na tom se pracuje

Ako sorry, ale fakt toho už nechajte. Šliapete si po vlastnom jazyku bez toho by ste si to sami všimli.....Čo má spoločné heslo k Vášmu PC s s nejakým iným miestom odkiaľ by to bolo písané...? A čo to má spoločné s heslom na fórum? To ste tým svojim neprajníkom dali kľúč od domu a heslo k PC aj na fórum, aby Vám zle robili? Prosím Vás.....Stáva sa to aj iným, ale iný si to aspoň priznajú.
 
Nahoře