Leo Express - odpad

@Julian Palava ja tvorím prevažne do hry RW...ale ak spočítam aj veci...ktoré sú buď v príprave...alebo čakajú na úpravu (ja si nechám poradiť od skúšenejších a potom to skúsim opraviť). 362 161-2, 460 ŽSR, 362 069, 362 07x, 754 042 (myslim že to císlo), obejkty na mapu ŽSR 180, nejaké fiktívne mapy (rozpracované). Aj keď o sebe nepoviem, že je všetko "dobre urobené" nechám si poradiť od iných. A k tým tvojim rodičom...dovolím si zastať sa Robska. Ak je on to čo si povedal tak tvoja mama môze byť kľudne aj Prezidentka...ty si to zjavne nezdedil:cool::eek:

Dan J.

Strojvedoucí
Pánové, můj názor. Mám leoše z FB a dá se stáhnout i jinde. Bohatě postačí. Dokud nebude originál model, tak na jednotku H-Start to bude stějne kompromis. A takových stažení z donwloadu tu bylo nespočítaně, takže já osobně se tím netrápím, už jsem to tu napsal nedávno. Tyhle manýry mně akorát dovedly zpět do tvorby "přednajbrtí" éry a tehdy LEO nejezdil a vozidel máme dostatek. Je smutné, že třeba Martin vydal aktualizaci 321čky ve stavu poslední doby, ale není na ní s čím jezdit, poněvač v trainsetu doby 2014 - 18 jsou takové díry, že bohužel mne tvořit toto období nějak přestalo bavit.

Dan J.

Strojvedoucí
No, já nedělám jen ČSD, ale pokud budu chtít dělat nynější grafikón, tak je to větší kompromis, jak kdybych dělal období 50. let minulého století. 16X, 36X, 75X atd. máme hafo, to samé Béčak, ale 943, 954, 054, 854, 842, 460 v Najbrtu anoi jednu a to je tady hromada výborných skinařů, nic, tohle jsem tady psal už jednou. Takže toto téma dále rozvíjet nebudu.

No bylo to kvůli tomu, že jsem ten příspěvek napsal zvlášť a potřeboval jsem ho vložit do příspěvku nad ním. Původně jsem měl dva příspěvky.

Jindřich

Začátečník
Jsem tenhle archiv zrovna potřeboval a heslo nefunguje. Nechápu, proč má někdo potřebu přes soukromé zprávy sledovat, kolik lidí si jeho práci stáhne... Nebo proč má někdo vlastně potřebu archivy heslovat.
... samozřejmě jsem ho nakonec sehnal jinde bez hesla ...

Dan J.

Strojvedoucí
S největší pravděpodobností nic nevytvořil a stáhl to odsud, ale možné je vše...
Naprostý souhlas...
Jsem tenhle archiv zrovna potřeboval a heslo nefunguje. Nechápu, proč má někdo potřebu přes soukromé zprávy sledovat, kolik lidí si jeho práci stáhne...
Protože ten prezentovaný LEO byl dávno vydaný na stránkách FB jedné nejmenované skupiny, kde se vydávalo (pirátilo) kde co. Tady se někdo zase snažil prezentovat něči práci za svou, ale je to pořád dokolečka dokola... Jsem rád za tuto nahražku, ale chtělo by to stějně nový model, ten skin na Flirt MÁV je úplně odlišný od LEOše, ale neveřím tomu, že se jej někdy dočkáme. :)

Ahoj? No tady je veselo:-/
Mám dotaz k tomu FLIRTu od Juliana. Na 270ce je to samá "černá šalina", tak se mi pro trafiky i hodí, takže jestli je čistý, tak díky za něj. Jen se mi u něj nedaří poskládat wagy. Poradíte mi někdo pls, kde dělám chybku, příp. jak ho např. v conbuilderu poskládat? Kdyžtak díky.
A.
LEO 480.jpg

Nahoře