Leo Express - odpad

@Julian Palava ja tvorím prevažne do hry RW...ale ak spočítam aj veci...ktoré sú buď v príprave...alebo čakajú na úpravu (ja si nechám poradiť od skúšenejších a potom to skúsim opraviť). 362 161-2, 460 ŽSR, 362 069, 362 07x, 754 042 (myslim že to císlo), obejkty na mapu ŽSR 180, nejaké fiktívne mapy (rozpracované). Aj keď o sebe nepoviem, že je všetko "dobre urobené" nechám si poradiť od iných. A k tým tvojim rodičom...dovolím si zastať sa Robska. Ak je on to čo si povedal tak tvoja mama môze byť kľudne aj Prezidentka...ty si to zjavne nezdedil:cool::eek:

Dan J.

Strojvedoucí
Pánové, můj názor. Mám leoše z FB a dá se stáhnout i jinde. Bohatě postačí. Dokud nebude originál model, tak na jednotku H-Start to bude stějne kompromis. A takových stažení z donwloadu tu bylo nespočítaně, takže já osobně se tím netrápím, už jsem to tu napsal nedávno. Tyhle manýry mně akorát dovedly zpět do tvorby "přednajbrtí" éry a tehdy LEO nejezdil a vozidel máme dostatek. Je smutné, že třeba Martin vydal aktualizaci 321čky ve stavu poslední doby, ale není na ní s čím jezdit, poněvač v trainsetu doby 2014 - 18 jsou takové díry, že bohužel mne tvořit toto období nějak přestalo bavit.

Dan J.

Strojvedoucí
No, já nedělám jen ČSD, ale pokud budu chtít dělat nynější grafikón, tak je to větší kompromis, jak kdybych dělal období 50. let minulého století. 16X, 36X, 75X atd. máme hafo, to samé Béčak, ale 943, 954, 054, 854, 842, 460 v Najbrtu anoi jednu a to je tady hromada výborných skinařů, nic, tohle jsem tady psal už jednou. Takže toto téma dále rozvíjet nebudu.

No bylo to kvůli tomu, že jsem ten příspěvek napsal zvlášť a potřeboval jsem ho vložit do příspěvku nad ním. Původně jsem měl dva příspěvky.

Tax

Moderátor
Správce
No, podľa jeho rečí Pálava = Sokol = Bašternák. Teda Sokol dostáva BAN za duplicitnú registráciu, hoci myslím že čoskoro sa tu ukáže zas