Automatická Regulace Rychlosti - ARR pro Open Rails

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Mám chvilku čas, tak zkouším, jen dotaz, skoro vše funguje, ale jak je to se zadaváním počtů náprav a rychlostí, páč i když nastavím počet náprav, u mě 36 a pak zadám rychlost, tak mašina okamžitě přidává, myslel jsem, že musím něco odsouhlasit, že od toho místa bude počítat počet náprav a začne přídávát.

Počet napráv je dobré keď je pomala rýchlosť ale myslím si, že môže byť použiteľna aj pri prekročení rýchlostníka s vyššiou rýchlosťou. Da sa použiť ták, že ctrl + p. Po stlačení týchto klavies vyskočí info panel, že je aktívna zona a po prejdení všetkých napráv vyskoči koniec, a vtedy sa môže zrýchlovať na danú rýchlosť podľa rýchlostníka akebo na pôvodnú po prejdení konca pomalej rýchlosti, aspoň taký je to môj názor. Samozrejme chýba animácia v kabine, snaď sa to časom dorieši. A prídavať sa musí manualne buď nastavením rýchlosti pri automatike alebo manuálne.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Jo, tak už jsem tu funkci CTRL+P pochopil, je to zárověň i odpověď na moji horní otázku. Blokuje nastavenou rychlost a já si mohu mezitím nastavit vyšší rychlost a po odečtu náprav začne souprava zrychlovat. K tomu zároveň jeden poznatek, po uložení a znovu nahrátí aktivity, jse musí znovu nastavit počet náprav.

Martens

Strojvedoucí
Počítadlo náprav bys mohl prakticky využít i třeba k dojíždění k nástupišti. Na začátku peronu to zmáčkneš pomalou jízdu a až zhasne tlačítko, tak víš, že bys měl mít u peronu všechny vozy.

Jakubko

Začátečník
Ahoj, stalo se Vám někdy, že při spouštění OpenRails (samozřejmě to k ARR) spadne? Normální OR mi aktivitu spustí, ale když si chci zahrát ARR, tak to načítá a pak to spadne zpátky na plochu.

mirsen

Začátečník
To pospa80: mne to funguje aj vo Vectrone, Peršingu a pod.

To Jakubko: OR s ARR mi ešte nespadlo, ale mi to trošku seká. Predpokladám, že problém je v mojom PC.

Dodatočne sa chcem tvorcom ARR poďakovať, je to super.

Nahoře