Stretnutie fandov MSTS/OR/RW Bratislava 2018

Zúčastním sa stretnutia v BA 17.11.2018

• Hlasovalo členů
    21

Tax

Moderátor
Správce
Upresňujúce info:

Ubytovanie je zabezpečené ako vlani, ale Uninova hostel má len 6 miest. Tie som rezervoval všetky. Ďalej v dosahu autobusu 56 a 65 je hotel Remy, tam je voľné dosť, nocľažné je 20 € za osobu v prípade že sú dvaja v dvojlôžkovej izbe, teda 40 € za dvojlôžkovú izbu alebo 35 € za jednolôžkovú. Teda najneskôr do pondelka potrebujem vedieť kto príde a potrebuje ubytovanie. Poison a Dvacka budú pravdepodobne ako vlani v hoteli Barónka. Ten je troška drahší, ale je dostupný peši.
Všetky ubytovacie miesta sú dostupné autobusom, z Barónky autobus 52 a 56, Uninova peši a hotel Remy 56 alebo 53 a 65 s prestupom na 52 či 56
Myslím že všetci máte telefón na mňa, až niečo treba môžete zavolať.

poison

Pomocník strojvedoucího
Ano, my na Baronce, dvoulůžko se snídaní 70€, je to hned za Račianskym dvorom. Podle ankety je tedy šest na noc a to se na hostel vejdou.

Dobrý večer, mne sa to náhle zmenilo. Večer už musím byť v Olomouci, takže budem okolo 17.30 odchádzať na vlak. Nocľah aj exkurziu musím, žiaľ, odrieknuť.

Tax

Moderátor
Správce
Priebežné info: Ubytovanie v Uninova Hostel zabezpečené pre 6 ľudí, Poisn, Dvacka a Mikulda spia v hoteli Barónka.

Exkurzia do ŽMSR v nedeľu o 10:00, zraz pri pamätníku 310.442

Reštaurácia Račiansky dvor je otvorená od 11:00, sme v hornom salóniku oddelene od ostatných hostí. Ale to pre istotu ešte preverím.

@nebulus : Pls. zober nejaké "rozvícerovačky" nech máme dostatok, ja zoberiem tiež.

Doprava: Joska má navigáciu, parkovať môže pri obchodnom dome. Kto chce ísť električkou, tak z Hlavnej stanice linka č.2, na Blumentálskom námestí prestup na linku č.3, alebo linka č.1 a prestup na č.5 na zastávke Vysoká ( Obchodná ulica - v noci tam občas zbijú a zavraždia farebných, ale vy pôjdete cez deň ) Na prvú verziu (2/3) stačí polhodinový lístok, druhá verzia (1/5) je dlhšia, tam treba hodinový alebo cez SMS 40-minútový
Možné je aj linka 1 do Petržalky a späť s linkou 3, ale to len pre tých čo sa radi vozia v električke a chcú zabiť čas :D

Na nocľah do Uninova autobus 56, odchod zo zastávky o 23:13 a 23:28

Páni, ja sa žiaľ toho ročnej sleziny žiaľ nezúčastním (v ankete som hlasoval že pôjdem, pretože som bol rozhodnutý, no niečo mi do toho prišlo). Snáď sa mi podarí doraziť na budúcu (najblišiu) slezinu po tejto. A užite si to :)

Tax

Moderátor
Správce
Aby nedošlo k zmätkom, tak upresním spanie:
Hotel Barónka: Poison, Dvacka, Mikulda
Uninova hostel: Martens, Mmouka, VáclavS, PetrP, Marek
@Deterio : sa na zraz ani na nocľah neregistroval

Nahoře