Stretnutie fandov MSTS/OR/RW Bratislava 2018

Zúčastním sa stretnutia v BA 17.11.2018


  • Hlasovalo členů
    24

Martens

Strojvedoucí
Správce
Pokud by někdo chtěl využít dalšího gumokolu, tak jeden pojede z Práglu do Blavy a zpět se bude vracet s odjezdem v sobotu večer dle potřeby.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Jasně, přijde si pro mě :D Tak nějak jsme domluveni. :D Protože má ještě nějaké své záležitosti, takže pevně domluveni nejsme. Prý je ten salonek v podkroví, tak určitě nezabloudí. :D
 

Tax

Moderátor
Správce
Mikulda a Tax dnes večer vykonali test reštaurácie Račiansky dvor. Reštaurácia funguje, autobusy a električky jazdia, tak stretnutie Bratislava 2018 môže začať ;)
Reštaurácia otvára o 11:00 a keby som ja meškal, tak Mikulda vás tam bude čakať.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Všem co jedou z Prahy nebo přes Prahu pevné nervy, ve Vrškách jsou opět dráty dole, takže odjezdy budou jistě výživné, 273 má na odjezdu skoro hodinu.
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Asi už nikdo neřídí dráhy jako firmu. Plynule přihazujeme zpoždění, abychom nakonec spoj zrušili. Miluju to.
 

AdamS

Cestující
Ja z náhlych zdravotných dôvodov nedorazím vôbec. Musel som odvolať všetky dnešné akcie. :( Mrzí ma to, snáď sa mi podarí prísť do Prahy, alebo teda o rok. Všetkých pozdravujem!
 

mmouka

Hradlař
Mě o 65min zpožděná 273 ujela před nosem a 275 má moc velké zpoždění tak z Brna RJ 1041 jen s 5min
 

KimiR

Provozní technik
Alcapone eurocity, přejíždí hranice ve složení Alcapone,KimiR, JiříkTK a Zbyněk Šemora
 

VáclavS

Průvodčí
Místo aby EC 275 ztahoval, tak díky napetove vyluce ve Velimi ještě něco přidal. Předpokládaný příjezd do Blavy je aktuálně 14:00.
 
Nahoře