Pastrňák

bob57_cz

Učitel češtiny
Tak jsem si dnes na novém telefonu klábosil s kamarádkou přes Messenger a najednou na mne vyskočila kolonka "filtrováno" a v ní bylo tohle blbé hovado:
1- pastrnak-Screenshot_2018-09-04-15-20-00-080_com.facebook.orca.jpg

Zajímavé je, že se mi to neukázalo za celý měsíc nikde. Až dnes. Asi je ta aplikace inteligentnější, než si myslíme a filtruje blbce rovnou sama.

Tak jsem dorazil domů a jen tak dal vyhledat:
2-pastrnak.jpg

účelově založený účet
3-pastrnak.jpg

Tenhle třasořitka mne má postrašit? ???

Dvacko, toho vola asi potkáváš, tak ho sundej z toho kola, jak on vyhrožoval tobě.
(Už to skočilo přes půlnoc - takže včera.)

Dan J.

Strojvedoucí
To je přesně ono, do profilovky si můžeš dát cokoliv a založit účet pod jakýmkoliv jméněm. Dokonce ani u soudu se "Xichtkniha" FB nebere jako důkaz, poněvač, jak je uvedeno výš, si tam může naplácat kdokoliv cokoliv a vydávat se za kohokoliv. Prostě všechny sociální sítě jsou velkým problémem na tyhle věci, jak šikany ve školách, tak jíné sračky...

dvacka

Signalista
Přímo z tohoto profilu, který zde uvádíte, mi přišla podobná zpráva cca před třemi roky. Co tak vím, má několik profilů, takže tato fotka ani nemusí být jeho. Prozatím jsem ho v Šumperku neviděl. Třeba se přijede jednou představit na nějakou slezinu, aby nám konečně mohl říct vše, co ho trápí :D

Tax

Moderátor
Správce
Třeba se přijede jednou představit na nějakou slezinu, aby nám konečně mohl říct vše, co ho trápí :D
No jeho trápi predovšetkým šedá hmota tam hore vo veži. Možno by mohol podstúpiť lobotómiu alebo nejaký iný vhodný zákrok.
Inak v armáde pri takýchto beznádejných prípadoch pomáhala deka ;) Liečebné metódy pomocou deky boli spravidla veľmi účinné :p

Dan J.

Strojvedoucí
Je zarážející, jak jde rozpoutat diskuzi i když není Pstrňák na fóru přítomený, Asi se bude po otevření fóra bavit, jak se tady zase probírá,, poněvač si myslím, že mu to dělá dobře, když někoho vytočí. Staré heslo né jen v showbyznyse: "o kom se nepíše jako by nebyl". :) :) :)

sa zapojim, neviem či to niekto od vás zachytil na jednej FB skupine ako dotyčný tam vyzýval členov aby mu poposielali modely a skiny verejne aj neverejne že to chce dať niekam vše na jedno miesto či čo to tam splietal aby to bolo akože "na jednej hromádke" a na otázku či to má odsúhlasené od autorov daných modelov a skinov začal do mňa útočiť takže fakt "super" chlapík :D:D:D:D

Nahoře